آزادگان ، وارثان شهدا هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۲
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرمه گفت: : آزادگان عزیز ما وارثان شهدا هستند و ما وظیفه‌داریم از زحمات و رنج‌هایی که این عزیزان متحمل شدند قدردانی به عمل بیاوریم.
آزادگان ، وارثان شهدا هستند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی ستاد بزرگداشت سالروز ورود آزادگان شهرستان گرمه در محل دفتر فرماندهی سپاه شهرستان تشکیل جلسه داد .
این جلسه که بیشتر جهت هماهنگی و برنامه‌ریزی جهت  برنامه‌های اجرایی ۲۶ مراد ماه تشکیل شد نوروزی رئیس بنیاد شهید شهرستان در ابتدای جلسه گفت: آزادگان عزیز ما وارثان شهدا هستند و ما وظیفه‌داریم از زحمات و رنج‌هایی که این عزیزان متحمل شدند قدردانی به عمل بیاوریم.
در ادامه نوروزی به تشریح برنامه‌های بنیاد شهید در خصوص این روز پرداخت و خاطرنشان کرد که بتوانیم مراسمی درشان این عزیزان برگزار کنیم.
این جلسه با حضور فرماندهی سپاه شهرستان رئیس بنیاد شهید به همراه مسئول فرهنگی بنیاد نماینده فرمانداری نماینده آموزش‌وپرورش شهرستان  و نماینده آزادگان عزیز برگزار شد و برنامه‌هایی از قبیل دیدار و سرکشی به همراه مسئولین شهرستان برگزاری همایش خانوادگی برای آزادگان عزیز و دیگر برنامه‌های فرهنگی برنامه‌ریزی گردید.
کد مطلب: 300380