داخلی صفحه کردستان خبر
 
آزادگان مایه سربلندی، عزت و آبروی اسلام شدند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۳
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دیواندره با اشاره به اینکه خاطرات شیرین سالروز بازگشت آزادگان هیچ‌گاه از ذهن مردم پاک نمی‌شود، گفت: آزادگان مایه افتخار، سربلندی، عزت و آبروی اسلام و قرآن شدند و دین بزرگی بر گردن ما دارد.
 
به گزارش ایثار، محمد صدیق مرادی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دیواندره در جلسه کمیته هماهنگی سالروز ورود آزادگان با حضور جمعی از مسولان ادارت سطح شهرستان در محل اداره بنیاد شهید شهرستان برگزار شد، ضمن تبریک سالروز ورود آزادگان سرافراز به کشور اظهار کرد: به فرموده مقام معظم رهبری  آزادگان عزیز ذخایر بزرگ این انقلاب هستند.
وی با اشاره به اینکه خاطرات شیرین سالروز بازگشت آزادگان هیچ‌گاه از ذهن مردم پاک نمی‌شود، افزود: آزادگان مایه افتخار، سربلندی، عزت و آبروی اسلام و قرآن شدند و دین بزرگی بر گردن ما دارد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دیواندره آزادگان با صبر و تحمل خود برای ما افتخار آفریدند و امنیت، آرامش و سربلندی امروز را مدیون فداکاری‌های آنان هستیم.
وی از اجرای برنامه‌های فرهنگی متنوع به مناسبت سالگرد ورود آزادگان به میهن اسلامی خبر داد و خواستار اجرای هر چه بهتر برگزار شدن این مراسم با همکاری دستگاه های اجرایی شد.
 
کد مطلب: 300382