دیدار جمعی از مسئولین خوی با خانواده شهید شکور خیری
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۹
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه معاونت فرهنگی و اجتماعی، کارشناس حراست و هیئت امناء امام جماعت مسجد بقیه الهه با خانواده معظم «شهید شکور خیری چورسی» دیدار و گفتگو کردند.
دیدار جمعی از مسئولین خوی با خانواده شهید شکور خیری
 
 
به گزارش ایثار آذربایجان غربی ؛ در این دیدار امید رفعت خواه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام انقلاب اسلامی که با نثار جان و خون پاک خود پیام آور عزّت و سرافرازی و اقتدار کشور عزیز اسلامیمان شدند گفت: آسایش و آرامش امروز ما ثمره این ایثارها و از جان گذشتگی هاست که در کارنامه پرافتخار انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ثبت و ضبط شده است.
 
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خوی افزود : شهدا درس آموختگان مکتب عاشورا هستند و متولیان نظام باید ضمن ادامه راه این عزیزان، نسل جوان کشور را با فلسفه شهادت آشنا کنند.
 
همچنین در این دیدار (حاج آقا محتشمی و رسول علیپور ) از جانبازان 8 سال دفاع مقدس و همرزمان شهید معظم در منزل این شهید بزرگوارحضور داشتند و از عملیاتها و خاطرات از آن موقع را بازگو کردند.
 
در پایان این دیدارها از مادر شهید معظم تقدیر و قدردانی بعمل آمد.

گفتنی است «شهید شکور خیری چورسی» پانزدهم اردیبهشت 1345، در شهرستان خوی به دنیا آمد. دانش آموز اول متوسطه بود. به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت. چهاردهم آبان 1362، در مریوان بر اثر اصابت ترکش به سر و صورت، شهید شد. پیکر او را در زادگاهش به خاک سپردند.

 کد مطلب: 300397