داخلی صفحه اصفهان خبر
 
برگزاری جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شاهین شهر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۸
جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان شاهین شهر با حضور مشاور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و مسئول دبیرخانه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان اصفهان برگزار شد.
برگزاری جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شاهین شهر
 
به گزارش ایثار اصفهان، جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان شاهین شهر با حضور حجت الاسلام باقری مشاور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و مسئول دبیرخانه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان اصفهان در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
حجت الاسلام باقری در این جلسه با اشاره به اینکه این شورا بر اساس ماده 63 قانون جامع خدمات رسانی ایثارگران و بطور مستقل از فرهنگ عمومی تشکیل شده است اهتمام بیشتر اعضا برای حضور در جلسات و پیگیری مصوبات آن را خواستار شد.
مسئول دبیرخانه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اصفهان در ادامه با اشاره به اینکه جلسه فرهنگ عمومی، توسط ائمه جمعه شهرستان ها برگزار می شود از تشکیل  جلسات شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت با حضور استاندار (فرماندار در سطح شهرستان) و ائمه جمعه با توجه به اهمیت موضوع سخن گفت.
وی با تکیه بر این مطلب که شورا دارای 10 کارگروه است از اعضا خواست که برنامه ها و کارهای تحقیقاتی و پژوهشی را جهت بررسی و تصویب به شورا ارائه دهند و با اشاره به پتانسیل های شهرستان بر لزوم کار بیشتر در خصوص برگزاری جلسات به صورت مستمر، توجه به بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری، حضور هرچه بیشتر دانشگاه و حوزه در بسط فرهنگ ایثار و شهادت، نصب تصاویر شهدا و المان ها و بازسازی و بهسازی تابلوهای نصب شده صحبت کرد.
در پایان این جلسه حجت الاسلام باقری حکم ریاست شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان شاهین شهر را از طرف استاندار به اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان اهدا کرد.انتهای پیام/
کد مطلب: 300404