آغاز پنجمین همایش مدیران استانی موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۸
پنجمین همایش مدیران شعب استانی موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار روز چهارشنبه 16 مردادماه آغاز به کار کرد.
آغاز پنجمین همایش مدیران استانی موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار
 
به گزارش «ایثار»، پنجمین همایش مدیران شعب استانی موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار با حضور رییس، اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل این موسسه و مدیران شعب استانی موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار در مجتمع شهید رسول‌زاده آغاز به کار کرد.
مهدی ایزدی معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رییس هیئت مدیره موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار در این مراسم ضمن خیر مقدم به حاضران، گفت: امسال در مجمع عمومی موسسه برای سومین بار گزارش حسابرسی بدون هیچ بند مشروطی مطلوب بود و این نتیجه زحمات تمام همکاران مجموعه است که از همه آنان تشکر می‌کنیم.
وی با اشاره به قرار داشتن در آستانه چهلمین سالگرد تأسیس بنیاد شهید، گفت: بنیاد در 22 اسفند سال 1358 با دستور امام خمینی (ره) تأسیس شد و امسال چهلمین سالگرد تأسیس این مجموعه خواهد بود و چهل‌سالگی فرصت بسیار خوبی برای بررسی و بازنگری در فعالیت‌ها است.
ایزدی افزود: امام خمینی (ره) در فرمان تأسیس بنیاد شهید دو محور اصلی خدمات‌رسانی معیشتی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را برای بنیاد ترسیم کرده‌اند و در بازنگری فعالیت‌های بنیاد باید این زمینه‌ها را در نظر گرفته و بررسی کرد.
رییس هیئت مدیره موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار در خصوص واگذاری بخش‌های مؤسسات به پیمانکاران گفت: در برون‌سپاری‌ها و استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی باید حتماً نظارت کافی بر فعالیت‌ها از سوی موسسه صورت گیرد و ضمن آن ارائه خدمات به ایثارگران در اولویت باشد.
وی در ادامه به ارائه توصیه‌هایی خطاب به مدیران استانی مؤسسات فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار پرداخت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 300415