خانواده شهدا جلوه‌ای درخشان از صبر و بردباری هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۸
مدیرکل بنیاد استان در دیدار با خانواده های ایثارگران شهرستان کوهرنگ گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران منشأ خیروبرکت است و این عزیزان نمونه درخشان صبر و بردباری هستند.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ مدیرکل بنیاد استان در سفر به شهرستان کوهرنگ با همراهی رئیس بنیاد شهرستان فارسان از نزدیک با خانواده شهدا و ایثارگران این شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان همچنین در دیدار با فرماندار جدید شهرستان کوهرنگ ضمن تبریک انتصاب وی بر لزوم توجه ویژه به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تأکید و افزود: خوشحالیم که فرماندار جدید خود از قشر ایثارگر و دغدغهٔ این قشر را به‌خوبی درک می‌کند.

فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان در دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران شهرستان کوهرنگ گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران منشأ خیروبرکت است و این عزیزان نمونه درخشان صبر و بردباری هستند.
وی خاطرنشان کرد: خانواده معظم شهدا کم‌توقع‌ترین و شاید بی توقع ترین افراد جامعه هستند که خواسته‌های حداقلی دارند و در مقابل کارهایی که برای آن‌ها انجام می‌شود، قدردان‌ترین افراد نیز محسوب می‌شوند.

نجفی خدامحوری، حرکت درراه مکتب، علاقه قلبی و عملی به ائمه (ع) و روحیه بزرگ ایثار را از برجسته‌ترین صفات شهدا دانست و تصریح کرد: وظیفه ما در قبال خانواده شهدا سرکشی و رفع مشکلات آن‌ها است و این کمترین کاری است که می‌توانیم انجام دهیم.

گفتنی است مدیرکل بنیاد استان همچنین با حضور در گلزارهای در حال ساماندهی شهرستان کوهرنگ در جریان روند ساخت و آماده‌سازی قرار گرفت و بر تسریع امور ساماندهی تأکید کرد.

انتهای پیام/

 
کد مطلب: 300424