داخلی صفحه زنجان خبر
 
​مدیرکل بنیاد شهید استان زنجان اعلام کرد:
۴۶ شهید و جانباز زنجانی در عملیات مرصاد تقدیم انقلاب شدند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با اشاره به فرا رسیدن سالروز عملیات مرصاد گفت: استان زنجان در عملیات مرصاد ۴۶ شهید و جانباز تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است.
 
به گزارش ایثار به نقل از خبرگزاری شبستان «علی کاظمی» ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی به‌خصوص شهدای عملیات مرصاد، اظهار کرد: در عملیات مرصاد، استان زنجان 22 شهید گلگون‌کفن را برای دفاع از وطن تقدیم نظام و انقلاب کرده است.
 
وی عملیات مرصاد را به عنوان یکی از عملیات‌های مهم دوران دفاع‌مقدس برشمرد که رزمندگان زنجانی نقش بی‌بدیلی در این عملیات داشتند، افزود: 23 تن از رزمندگان پایتخت شور و شعور حسینی نیز در این عملیات به درجه رفیع جانبازی نائل آمدند.
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با بیان اینکه استان زنجان شهدای گران‌بهایی را در این عملیات تقدیم انقلاب و دفاع‌مقدس کرده است، بیان کرد: شهید روح‌الله شکوری فرمانده گردان سیدالشهداء و شهید علی‌اکبر جعفری دانش‌آموز 18 ساله اعزامی از شهرستان ابهر نیز در این عملیات حضور داشته و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
 
وی یادآور شد: شهیدان محمد اسدی، جواد سلیمی، علی بایندر، جواد مددیان، باب‌الله مولایی و خلیل شاه‌محمدی نیز جزو شهدای این عملیات محسوب می‌شوند که برای دفاع از وطن جان خود را نثار کردند.
پایان پیام/
کد مطلب: 300450