نشست «نقش آزادگان نخبه در تبیین ایثار اجتماعی» برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۹
نشست «نقش آزادگان نخبه در تبیین ایثار اجتماعی» با حضور مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر و جمعی از آزادگان نخبه برگزار شد.
نشست «نقش آزادگان نخبه در تبیین ایثار اجتماعی» برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، عادل مهری در این نشست که روز چهارشنبه 16 مردادماه در دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر برگزار شد با اشاره به شرایط اقتصادی و تحریم‌های موجود در کشور، گفت: با توجه به تجربه و تاریخ جمهوری اسلامی ایران، باید برخورد مناسبی با جنگ اقتصادی دشمنان داشته باشیم و این امر تنها در سایه هم‌فکری و اتحاد برای صف‌آرایی مقابل دشمن حاصل می‌شود.
وی افزود: در دوران اسارت، آزادگان ما با درایت، تهدید را به فرصت تبدیل کردند و با فراگیری آموزش‌های لازم از یکدیگر و تلاش خود توانستند به چند زبان و مهارت‌های دیگر مسلط شوند بنابراین حتی با وجود مشکلات نیز می‌توان به موفقیت رسید البته طبیعتاً امکانات کافی در پیشرفت امور مؤثر است.
مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر همچنین وجود آزادگان سرافراز را فرصتی برای استفاده از نظرات آنها در خصوص راهکارهای مقابله با تحریم‌ها دانست و گفت: از اصحاب رسانه تقاضا داریم این راهکارها را برای استفاده افکار عمومی در این زمینه انتشار دهند و در این هم‌فکری سهیم باشند.
گفتنی است در پایان این نشست اقبال پاک‌طینت، محمد تمدن، غلامرضا جوکار قمی و فرخ سهراب به بیان خاطرات خود از دوران اسارت پرداختند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 300460
 


 
 
با پژوهش تصمیم‌گیری کنیم
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...