داخلی صفحه سمنان خبر
 
خانواده‌های شهدا نماد عشق و ایمان و ازخودگذشتگی هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۹
خانواده‌های شهدا نماد عشق و ایمان و ازخودگذشتگی هستند وزنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهیدان، مصداق بارز قدردانی از مجاهدت آنان است.
خانواده‌های شهدا نماد عشق و ایمان و ازخودگذشتگی هستند
 
به گزارش ایثار واحد سمنان، حجت‌الاسلام حسن فریدون، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان در ادامه دیدارهای طرح سپاس عصر سه‌شنبه 15 مرداد 98 به همراه آراسته، رئیس بنیاد شهرستان سمنان با دو تن از خانواده‌های ایثارگر به نامهای جانباز 25 درصد نوروز عباسی و والدین شهید حسین چلویان دیدار و ضمن رسیدگی به مسائل و مشکلات و خواسته‌های خانواده‌ها به‌رسم یادبود از تلاش و تعهد انقلابی آنان در تداوم مسیر ارزشی شهدا تجلیل و سپاسگزاری کرد. مدیرکل بنیاد سمنان در این دیدارها طی سخنانی در مقام قدرشناسی از ایثارگران گفت: خانواده‌های شهدا نماد عشق و ایمان و ازخودگذشتگی هستند وزنده نگه‌داشتن یاد و نام و منش شهیدان در حقیقت مصداق بارز قدردانی از رشادت و مجاهدت این اسوه‌های درستکاری و فداکاری است.
شهید والامقام حسین چلویان، متولد سال 1339 در تاریخ 22 دی‌ماه 65 در منطقه عملیاتی شلمچه براثر اصابت ترکش به سر به شهادت رسید و جانباز 25 درصد نوروز عباسی ، متولد سال 1351 در تاریخ 25 اسفند 66 در عملیات والفجر 10 دچار مجروحیت شیمیائی شد.
کد مطلب: 300474