داخلی صفحه ایلام خبر
 
جلسه ستاد گرامی داشت سالروز ورود آزادگان به میهن در شهرستان چرداول برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۴
جلسه ستاد گرامی داشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی در سالن جلسات فرمانداری شهرستان چرداول برگزار شد.
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ جلسه ستاد گرامی داشت سالروز ورود آزادگان شهرستان چرداول روز چهارشنبه 16 مرداد، در سالن جلسات فرمانداری چرداول برگزار شد .
رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان چرداول در اين جلسه ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: 26 مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن و از مهمترین نقاط عطف در تاریخ هشت ساله جنگ تحمیلی است و ما هرساله درصدد این هستیم تا با یاد کردن از این دليرمردان از بزرگی آنان که اسوه صبر و تحمل بوده اند، یاد کنیم.
مسلم ویسی افزود: در ارتباط با گرامیداشت 26 مرداد سالروز ورود آزادگان که با حضور مسئولان برگزار شد، مقرر شد تا با ایجاد تیم های متفاوت در 26 مرداد با آزادگان ديدار داشته باشيم و با دادن هدایا و شاخه گل از این عزیزان قدر دانی شود.
وی ادامه داد: ویژه برنامه ها تفریحی و ورزشی مانند مسابقات فرهنگی و ورزشی، همایش کوهپیمایی و پیاده روی، دیدار مسئولین با آزادگان، غبار روبی و عطر افشانی مزار شهداء از دیگر برنامه های این روز خواهد بود.
وی تصریح کرد: با توجه به مصادف شدن سالروز ورود آزادگان به میهن با عید سعید غدیرخم، برنامه‌های ویژه‌ای برای این روز تدارک دیده شده که تجلیل از آزادگان سادات و برگزاری یادواره شهدای سادات از جمله این برنامه‌ها است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 300505