مديركل سازمان تبليغات خراسان رضوي
جهادگران واقعي در جامعه شهدا هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۳
مديركل سازمان تبليغات خراسان رضوي گفت: جهادگران واقعي شهدا هستند و پيروي از تفكر و ادامه راه شهدا و تفكر مقاومت وظيفه همه ما است.
 
به گزارش ايثار واحد خراسان رضوي، حجت الاسلام هادي صاحبقراني در حاشيه مراسم تجديد ميثاق با شهداي گمنام شهرستان تايباد ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: اثر شهادت شهداي انقلاب باعث بيمه شدن ارزش ها شد و امروز نمود آن در جامعه پيداست.
مديركل سازمان تبليغات خراسان رضوي افزود: جهادگران واقعي شهدا هستند و پيروي از تفكر و ادامه راه شهدا و تفكر مقاومت وظيفه همه ما است.
وي ادامه داد: شهدا سختي دوران دفاع را تحمل كردند و ماهم بايد با تفكر خلاقانه مديريت جهادي داشته باشيم و نياز جامعه امروز به مديريت جهادي بدون لابي گري و تبعيض است.
حجت الاسلام صاحبقراني با اشاره به توطئه دشمنان گفت: همه بايد در مقابل توطئه دشمن با پيروي از رهبري از تمدن اسلامي دفاع و در مقابل استكبار مبارزه كنيم و با خنثي سازي نقشه هاي دشمن با تقويت جبهه و روحيه مقاومت ادامه دهيم.
شركت كنندگان در اين مراسم با گلباران و عطرافشاني مزار پاك شهيدان و قرائت فاتحه به روح طيبه شهداي جنگ تحميلي ياد اين عزيزان را گرامي داشتند.
گفتني است شهرستان تايباد 114 شهيد، 277 جانباز و 32 آزاده تقديم نظام جمهوري اسلامي كرده است.
انتهاي پيام/

طيبه شاكري خبرنگار واحدايثار رضوي در تايباد

کلمات کليدی: ايثار رضوي، تايباد، عطرافشاني، خراسان رضوي،
کد مطلب: 300512
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور