داخلی صفحه زنجان خبر
 
​پیکر پاسدار شهید زنجانی در دل خاک آرام گرفت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۳
پیکر پاک و مطهر شهید محسن محمدی با تشییع شماری از مسئولان، مردم شهید پرور زنجان، خانواده های شهدا و همرزمانش در دل خاک آرام گرفت.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان به نقل از ایرنا، پیکر مطهر این شهید والامقام، ساعت ۱۰/۳۰ صبح امروز /دوشنبه ۱۴ مرداد ماه جاری/ از مقابل مسجد جامع (مسجد سید) به مزار شهدای پائین شهر زنجان تشییع و در میان حزن و اندوه مشایعت کنندگان و در جوار شهدا به خاک سپرده شد.
سروان پاسدار محسن محمدی از کارکنان تیپ ۳۶ سپاه استان در رزمایش اردویی - صحرایی این تیپ عصر  شنبه در روز نخست رزمایش، در منطقه دادلو واقع در جاده زنجان - میانه، مجروح و در نهایت بر اثر جراحات وارده به درجه رفع شهادت نایل آمد.
 شهید محمدی که ۲۸ سال سن داشت از فعالان هیات های مذهبی و حوزه فرهنگی و همچنین از مدافعان حرم در سوریه بود و در سیل گلستان و شادگان خوزستان نیز حضور فعال و پرثمر داشت.
مجلس بزرگداشت این شهید گرانقدر و والا مقام از ساعت ۱۶ تا ۱۸ امروز /دوشنبه/ در مسجد قائم آل محمد واقع در کوی فرهنگ شهر زنجان برگزار خواهد شد.
این رزمایش که بطور سالانه برگزار می شود از ۱۲ مرداد ماه جاری /شنبه/ در این منطقه از استان زنجان و به منظور ارتقا سطح آمادگی رزمی و دفاعی گردان های شرکت کننده آغاز شده است. 
انتهای پیام/
کد مطلب: 300536