معاون بهداشت و درمان بنياد خراسان رضوي
والدین شهدا در اولویت ارائه خدمات درمانی هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۶
معاون بهداشت و درمان بنياد خراسان رضوي گفت: والدین شهدا گنجینه های تاریخ ایثار و شهادت هستند و در اولویت ارائه خدمات درمانی قرار دارند.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، محمدجواد غلامپور پنجشنبه 17 مرداد در ديدار با والدين شهيدان گل محمد پوشمن و بسم اله الياسي در شهرستان باخرز ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: والدین شهدا، سرمایه های جاودان فرهنگ ایثار و شهادت و نعمت های با ارزشی هستند که حق زیادی بر گردن نسل دیروز و امروز دارند، اما امروز یکی پس از دیگری آسمانی می شوند و هر کمکی برای بهبود سلامتی آنان لازم باشد انجام خواهیم داد.
محمدجواد غلامپور با بیان اینکه والدین شهدا در اولویت ارائه خدمات درمانی قرار دارند، افزود: والدین شهدا گنجینه های تاریخ ایثار و شهادت هستند و حق بزرگی بر گردن ما دارند و امروز در حالی که سن بالایی دارند باید از آنان مراقبت ویژه به عمل آورد و نیازهای درمانی آنان را تا حد امکان مرتفع سازیم.
شهیدان گل محمد پوشمن و بسم اله الیاسی مقدم در دوم فرودین 1346 و 10 فروردین 1344 دیده به جهان گشودند و در یکم خرداد 1366 و چهارم فروردین 1362 به مقام رفیع شهادت نائل آمدند.
گفتنی شهرستان باخرز که در 210 کلیومتری مشهد قرار دارد 164 شهید، 347 جانباز و 10 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/


 
کلمات کليدی: ایثاررضوی، باخرز، گل محمد پوشمن، بسم اله الیاسی مقدم، معاون بهداشت و درمان بنياد خراسان رضوي، خراسان رضوی
کد مطلب: 300557
 


 
 
ضرورت تشکيل و برخی از کارکردهای مهم بسيج مستضعفين
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...