داخلی صفحه کرمان خبر
 
مدیرکل بنیاد کرمان:
با فعالیت مآثر در بنیاد می‌توانیم برای خود کسب فیض نماییم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۹
پیش از ظهر امروز جلسه کمیته برنامه‌ریزی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان برگزار شد.
 
به گزارش ایثار کرمان، امروز پنجشنبه 17 مردادماه 98 با حضور احمد گروئی ساردو مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان، معاونین اداره کل، روسای اداره بازرسی و حراست و روسای بنیادهای شهرستان‌های استان جلسه کمیته برنامه‌ریزی بنیاد استان کرمان برگزار شد.
گروئی در این مراسم در ابتدا با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (صلوات‌الله‌علیه) که می‌فرمایند هرکس مؤمنی را شاد کند مرا شاد کرده و هر کس مرا شاد کند خدا را شاد کرده است، افزود: شما همکاران من در این نهاد مقدس بسیار ارج‌وقرب دارید زیرا در درجه اول خدمت به بندگان خدا می‌نمایید و در درجه دوم خدمت شما مربوط به یکی از عزیزترین و بهترین بندگان خدا است، زیرا این‌ها کسانی هستند که باارزش‌ترین دارائی‌های خود را برای این کشور و نظام فدا نموده‌اند.
مدیرکل بنیاد کرمان با اشاره به این موضوع که اکنون در شرایط اقتصادی حساسی به سر می‌بریم بیان داشت: شما که باوجود کمبودها تلاش می‌کنید تا بهترین خدمت‌رسانی را به جامعه ایثارگری داشته باشید اجروقرب مضاعفی در درگاه خداوند متعال خواهید داشت. من و شما می‌توانیم با فعالیت‌های مآثر خود در بنیاد برای خود کسب فیض نماییم.
در ادامه گروئی برنامه‌های کاری خود در بنیاد را برشمرد و از همکاران استان خواست جهت پیشبرد این برنامه‌ها بنیاد را یاری نمایند.
برنامه‌های کمیته برنامه‌ریزی استان با صحبت معاونین اداره کل، روسای ادارات بازرسی و حراست و بیان مشکلات روسای شهرستان‌های استان به پایان رسید.
انتهای پیام./
کد مطلب: 300630