پیام تبریک مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت روز خبرنگار
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه وبویراحمدبا صدور پیامی به مناسبت روز خبرنگار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار، این روز را به تمامی خبرنگاران تبریک گفت.
بسمه تعالی
۱۷ مردادماه مصادف با روز خبرنگار یادآور خبرنگاران شهیدی است که برای ثبت حقایق از جان گذشتند تا لحظه‌های ناب ایمان و دلدادگی انسان‌های پاک سرشت و نکو خصال را بر صفحه تاریخ بر جای گذارند.
به راستی خبرنگاران روایتگر اسطوره‌های عشق و ایثار این سرزمین مقدس‌اند و تصویرگر خاطره‌های خاموش آن قمریان خوش‌الحان شهادت هستند، تا تاریخ همیشه آن حماسه‌ها، رشادت‌ها و شب زنده داران عاشق را که به «عند ربهم یرزقون» لبیک گفتند و بر صفحه هستی نقشی نکو نگاشتند به یاد داشته باشد.
در جهان کنونی با توجه به گسترش کاربرد وسایل ارتباطی، توسعه دنیای مجازی و نقش رسانه‌ها در ابعاد مختلف زندگی بشر، بدون تردید فعالان این حوزه می‌توانند تأثیر به سزایی به ویژه در حوزه فرهنگی بر افکار عمومی داشته باشند و با ارائه و نشر مطالب ارزشی ضمن ارتقا دانش و بینش مخاطبان در ترویج فرهنگ اسلامی و از جمله ایثار و شهادت مؤثر واقع شوند.

اینجانب ضمن تبریک این روز به تمامی خبرنگاران، یاد و خاطره تمامی شهدای خبرنگار را گرامی می‌دارم و زحمات تمام عزیزان رسانه ای را که به شرح خطیر وظیفه و از سر تعهد به تکلیف، در جهت ترویج و تعمیق فرهنگ والای ایثار و شهادت و انعکاس مطلوب این مهم انجام می‌دهند ارج می‌نهم.
امید که به فضل الهی، همتتان مزید و توفیقتان روز افزون گردد.
سید منصور موسوی 
مدیرکل
کد مطلب: 300696