داخلی صفحه گیلان خبر
 
اهدای حکم مسئولیت هیات امنای یادمان شهدای گمنام تالش به فرمانده انتظامی شهرستان
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵
جمالدار رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران تالش روز 15 مرداد 98 با فرمانده محترم نیروی انتظامی این شهرستان دیداروگفتگو کرد.
 
به گزارش ایثار گیلان،سرهنگ حسین جمالدار فرمانده نیروی انتظامی شهرستان تالش در این دیدار با بیان اینکه شهدا بدون توجه به تعلقات دنیوی دلیرانه در جبهه‌ها  حق علیه باطل حضور یافتند و از جان خود گذشتند تا امروز ما در آرامش باشیم گفت:ادامه راه شهدا مهم‌ترین کار برای زنده نگه‌داشتن یاد شهداست.
وی با اشاره به اینکه خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران سفارش مقام معظم رهبری است تصریح کرد:خدای بزرگ را شاکریم که خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران نیروی انتظامی  را به ما ارزانی داشته و امیدواریم بتوانیم خالصانه به این عزیزان خدمت‌رسانی کنیم.
 ایشان همچنین نقش شهدای نیروی انتظامی در دفاع هشت ساله جنگ تحمیلی را بی همتا دانست وافزود:دیدار با خانواده شهدا وایثارگران نیروی انتظامی یک توفیق بزرگ است که سعی کرده ایم هر ماه  با خانواده های معظم شهداء وایثارگران دیدار داشته باشیم و این را وظیفه خود می دانیم.
همتی رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان تالش از عملکرد نیروی انتظامی بابت سرکشی از خانواده های معظم شهداء وایثارگران نیروی انتظامی تقدیر وتشکر کرد.
 در ادامه رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان حکم مسئولیت هیات امنای یادمان شهدای گمنام شهرستان تالش را به جناب سرهنگ جمالدار تقدیم نمود.
گفتنی است شهرستان تالش تعداد 9 شهید نیروی انتظامی تقدیم انقلاب اسلام نموده است.
"انتهای پیام"  
 
کد مطلب: 300703