داخلی صفحه زنجان خبر
 
​رسانه‌ها در انعکاس جلوه ایثار نقش بسزایی دارند
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با بیان اینکه رسانه‌ها در انعکاس جلوه ایثار نقش بسزایی دارند، گفت: رسانه‌ها با انعکاس ایثار گروه‌های مختلف جامعه در واقع سهم خود را در این عرصه ایفا می‌کنند.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، علی کاظمی ظهر امروز در بازدید از خبرگزاری فارس زنجان اظهار کرد: ایثار چه در زندگی اجتماعی و چه در زندگی خانوادگی تاثیر بسزایی دارد و ما در برهه‌های زمانی مختلف شاهد ایثار از سوی افراد بوده‌ایم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با بیان اینکه رسانه‌ها نیز در انعکاس جلوه ایثار نقش بسزایی دارند، تصریح کرد: رسانه‌ها با انعکاس ایثار گروه‌های مختلف جامعه در واقع سهم خود را در این عرصه ایفا می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه یکی از اهداف مهم فعالیت در حوزه ایثار آشنا کردن مردم با این موضوع است، اضافه کرد: در این راستا باید همه دستگاه‌ها وارد عمل شوند.
کاظمی با بیان اینکه در زنجان به عنوان یک شهر مذهبی فرهنگ ایثار به خوبی جاسازی شده است، تصریح کرد: به همین خاطر در زنجان خیریه‌های بسیار خوبی فعالیت دارند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان همچنین از فعالیت مطلوب هیئات مذهبی در استان خبر داد و گفت: این بخش از گروه‌های مردمی نیز فعالیت خوبی در استان دارند.
وی در ادامه به مبحث ایثار از سوی خود ایثارگران اشاره کرد و گفت: ایثارگران در جامعه امروزی با وقف منزل و حتی اموال خود در کمک به دیگران فعالیت بسیار خوبی دارند.
کاظمی با بیان اینکه ایثار نباید به یک حوزه محصور شود، تصریح کرد: باید از ظرفیت همه بخش‌ها در این زمینه استفاده کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان همچنین به بحث تکریم هرچه بیشتر خانواده‌های شهدا و ایثارگران تاکید کرد و گفت: در این حوزه نهضت دیدار با ابتکار عمل استاندار زنجان رخ داد که مصداق بارز ایثار اجتماعی است.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 300704
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور