داخلی صفحه بوشهر خبر
 
یادواره شهدای عملیات والفجر ۲ در برازجان برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۲
یادواره شهدای عملیات والفجر ۲ با محوریت شهدای شهرستان دشتستان با حضور جمعی از مسؤولین و اقشار مختلف مردم شب گذشته در سالن کانون امام خمینی (ره) برازجان برگزار شد.
یادواره شهدای عملیات والفجر ۲ در برازجان برگزار شد
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، سردار محمدجعفر اسدی در آیین یادواره شهدای عملیات والفجر دو با محوریت شهدای شهرستان دشتستان، اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تمام شیاطین عالم به جان این انقلاب افتادند و باهم هم‌فکری کردند تا انقلاب اسلامی را از بین ببرند.
مسئول معاونت بازرسی قرارگاه عملیاتی خاتم‌الانبیاء (ص) افزود: گروهک‌های بسیاری تشکیل و رسانه‌های متعددی در این زمینه فعال شدند تا جلوی برپایی دین الهی را بگیرند که خوشبختانه با عنایت خداوند متعال به اهداف خود دست پیدا نکردند.
وی تصریح کرد: هنوز دو سال از پیروزی انقلاب اسلامی نگذشته بود که دشمنان جنگ را بر ما تحمیل کردند و آنچه دراین‌باره اهمیت دارد این است که در ابتدای دفاع مقدس، مردم یعنی بسیجیان و پاسداران را به جنگ راه نمی‌دادند و می‌گفتند که جنگ کاری تخصصی است و شما در این زمینه تخصص ندارید.
فرمانده تیپ ۳۳ المهدی (عج) در دوران دفاع مقدس با تشریح عملیات والفجر دو گفت: یک روز ما در مقابل دشمن برای بقای جمهوری اسلامی می‌جنگیدیم اما امروز برای ارتقای آن می‌جنگیم.
گفتنی است در پایان این یادواره از خانواده ۲۲ شهید دشتستانی عملیات والفجر دو با اهدای لوح سپاس، تقدیر شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 300707