داخلی صفحه مرکزی خبر
 
فارس:
هیچ کس حق ندارد مایحتاج ضروری مردم را احتکار کند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۲
رئیس سابق سازمان بسیج مستضعفین انقلاب اسلامی گفت: احتکار ضربه جبران ناپذیری به اقتصاد کشور وارد می کند و هیچ کس حق ندارد مایحتاج ضروری مردم را احتکار کند.
 
 به گزارش خبرگزاری فارس از اراک،  سردار غلامحسین غیب پرور شب گذشته در اجلاسیه شهدای گمنام استان مرکزی  اظهار کرد: دشمن در جنگ خود با ایران به دنبال ضربه زدن به اقتصاد کشور و ایجاد نارضایتی است که باید با هوشیاری و تلاش در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی با  این توطئه دشمن مقابله کرد.
وی تصریح کرد: تنها راه برتری بر دشمن ایستادگی و  مقاومت است، درسی که شهدا به ما آموختند مقاومت اسلامی بود.
رئیس  سابق سازمان بسیج مستضعفین انقلاب اسلامی با بیان اینکه  استقلال و آزادی با ایستادگی در برابر دشمنان به دست می آید، ادامه داد: همه باید بصیرت و انقلابیگری را در پیش گرفته و به سهم خود وظایفش را جامعه عمل بپوشاند.
غیب پرور گفت: تنها حکومت و امتی که امروز ندای توحید را در جهان سر داده حکومت و ملت  ایران است، افزود: تا رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب و ولایت مداری مردم وجود دارد دشمن هیچ غلط نمی تواند بکند.
وی افزود: اقتدار و عظمت کشور  ایران موجب بهت دوست و دشمن شده است، همه باید دست به دست هم داده و مشکلات را حل کنیم.
رئیس سابق سازمان بسیج مستضعفین  انقلاب اسلامی با اشاره به مشکلات اقتصادی  گفت: احتکار ضربه جبران ناپذیری به اقتصاد کشور وارد می کند و  هیچ کس حق ندارد مایحتاج ضروری مردم را احتکار کند.
سردار  محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی نیز  گفت: کنگره ۶ هزار و ۲۰۰ شهید استان مرکزی دهم مهرماه امسال  برگزار می شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 300755