داخلی صفحه مرکزی خبر
 
تسنیم:
سرنگونی پهپاد آمریکایی نشان از اقتدار روز افزون جمهوری اسلامی است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۹
رئیس سابق سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: سرنگونی پهپاد آمریکایی نشان از اقتدار روز افزون نظام جمهوری اسلامی ایران است و به یمن آرمان‌های انقلاب روز به روز بر دوستداران انقلاب در دنیا اضافه می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سردار غلامحسین غیب پرور در اجلاسیه شهدای گمنام استان مرکزی در اراک ضمن گرامی‌داشت 152 شهید گمنام استان مرکزی اظهار داشت: در اینجا جمع شده ایم و آن چیزی که امروز در جلسه شهدا بایستی یاد بگیریم درس سربلندی است.
وی افزود: آن چیزی که امروز باید از شهدا درس بگیریم درس مقاومت ایستادگی در مقابل دشمنان است و آن چیزی که امروز باید از شهدا بیاموزیم ایستادگی بر ارزش‌های اسلام است حتی اگر نام و نشانی از تو باقی نماند.
غیب پرور با اشاره به اینکه شهدا با ایثار جان در اوج قرار گرفته‌اند و آنها تافته جدا بافته به معنای واقعی هستند گفت: دفاع مقدس دورانی است که اگر ما شایستگی داشته باشیم از این گنج با عظمت بهره ببریم تا قیامت ما را یاری خواهند کرد.
رئیس سابق سازمان بسیج مستضعفین کشور بیان کرد: امروز اگر استقلال می‌خواهیم باید پای سفره شهدا بنشینیم و اگر می‌خواهیم سرافراز باشیم باید به سیره شهدا رجوع کنیم.
غیب پرور با تأکید بر اینکه انجام به وظیفه انقلابی و غیر محافظه کارانه در راستای عمل به مکتب شهدا است اضافه کرد: این جلسه مردمی به ما یادآوری می‌کند که راه شهدا این است که در هر مسئولیتی و جایگاهی که قرار داریم باید به مسئولیت خود درست عمل کنیم.
وی ادامه داد: بعد از دوران غیبت امام زمان(عج) انقلاب اسلامی تنها حکومتی است که ندای توحید را در عالم سر می دهد و امروز پرچم دار توحید در عالم انقلاب اسلامی است.
رئیس سابق سازمان بسیج مستضعفین کشور با تأکید بر اینکه هزینه‌های بسیاری برای انقلاب شده تا به این مرحله رسیده است افزود: امروز دشمن با دشمنی‌های خود قصد براندازی نظام انقلابی را دارد و کار را به جایی رسانده اند که آشکارا و علنی دشمنی خود را نشان می‌دهد.
سردار غیب پرور اضافه کرد: دشمنان در گذشته توسط نوکرانشان دشمنی را بروز می‌دادند ولی امروز آشکارا تمام قد در مقابل انقلاب ایستاده است.
وی اضافه کرد: امروز به برکت وجود رهبری مقتدر، شجاع و انقلابی و به برکت خون مبارک شهدا و مجاهدت‌های محافظان انقلاب به دشمن اجازه کوچکترین تعرض را نخواهند داد.
رئیس سابق سازمان بسیج مستضعفین کشور بیان کرد: سرنگونی پهپاد آمریکایی نشان از اقتدار روز افزون نظام جمهوری اسلامی ایران است و به یمن ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب روز به روز بر دوستداران و عاشقان انقلاب در دنیا اضافه می‌شود.
وی با بیان اینکه شهدا از ما دفاع جانانه از ارزش‌ها را مطالبه می‌کنند خاطرنشان کرد: امروز روز غفلت نیست و همه از استاد، پاسدار، روحانی، کارگر، کارمند باید در دفاع از ارزش‌ها در صحنه باشند.
رئیس سابق سازمان بسیج مستضعفین کشور با اشاره به اینکه شهدا ناظر به عملکرد ما هستند گفت: آنها اولیای الهی هستند، تعبیر امام(ره) از شهدا به نام امام زادگان عشق قطعاً درست است و باید آن را جدی بگیریم.
وی با اشاره به اینکه مقاومت و دفاع جانانه از ارزش‌ها رمز پیروزی و موفقیت است خاطرنشان کرد: چراکه شهدا گره گشا هستند و باید از آنها هم برای خود و هم برای امت اسلام طلب دعا و مغفرت کنیم.‌
انتهای پیام/ ع
کد مطلب: 300760