ایثارگران در خط مقدم به وجود آمدن انقلاب و حفظ آن هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: هر انقلابی و هر حرکتی و هر نهضتی عواملی می‌خواهد که بدون چشم‌داشت از خود ایثار کند تا آن نهضت به ثمر بنشیند و یا بنا به تعبیر مقام معظم رهبری آتش به اختیار باشند که این عوامل عامل به وجود آمدن پدیده و حفظ آن نهضت باشند که ایثارگران در خط مقدم به وجود آمدن انقلاب و حفظ آن هستند.
ایثارگران در خط مقدم به وجود آمدن انقلاب و حفظ آن هستند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی سید عباس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی با همراهی مشاور رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور در امور ایثارگران و مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل استان خراسان شمالی از خانواده جانباز کمالی شهیدان رباطی و خاکی دیدار به عمل آورد.
حسینی در این دیدار گفت ایثارگران در اولویت خط مقدم دفاع از نظام هستند.
وی در ادامه افزود: هر انقلابی و هر حرکتی و هر نهضتی عواملی می‌خواهد که بدون چشم‌داشت از خود ایثار کند تا آن نهضت به ثمر بنشیند و یا بنا به تعبیر مقام معظم رهبری آتش به اختیار باشند که این عوامل عامل به وجود آمدن پدیده و حفظ آن نهضت باشند که ایثارگران در خط مقدم به وجود آمدن انقلاب و حفظ آن هستند.
ایشان همچنین گفت: حفظ انقلاب برای همه معتقدین به‌نظام در اولویت اول است، حفظ انقلاب در شرایط فعلی از واجبات مهم است که بر گردن ماست، واقعیت این است که ایثارگران بدون چشم‌داشت در حفظ نظام می‌کوشند در تلاطم‌های کشور مجدداً بازهم کسانی که در هشت سال دفاع مقدس حضور داشتند، با هر چه که دارند از انقلاب دفاع می‌کنند.
وی در ادامه در خصوص الگوبرداری گفت: الگوبرداری یکی از اصول نهضت‌ها است که انقلاب اسلامی از امام حسین علیه‌السلام الگو گرفت و اکنون هم جامعه باید از ایثارگران الگو بگیرند این را بدانید هنر است که راه شهدا را ادامه دهیم.
کد مطلب: 300785