داخلی صفحه کرمان خبر
 
پدر شهید محمدعلی ایزدی آسمانی شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۴
آقای حسین ایزدی پدر شهید محمدعلی ایزدی از شهدای دفاع مقدس استان دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
پدر شهید محمدعلی ایزدی آسمانی شد
 
به گزارش ایثار کرمان، آقای حسین ایزدی پدر شهید محمدعلی ایزدی از شهدای دفاع مقدس استان عصر دیروز 19 مرداد 98  به دلیل کهولت سن و بیماری دار فانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.

مختصری از زندگینامه شهید محمدعلی ایزدی:
شهید محمدعلی  بیست و پنجم خرداد 1345، در شهرستان كرمان متولد شد.  محصل بود که کار بنایی و  معماری انجام می‌داد، با آغاز جنگ به‌عنوان بسيجي به جبهه اعزام شد. هفدهم مرداد 1362، در مهران براثر اصابت تركش و قطع سر به شهادت رسيد. مزار وي در گلزار شهداي کرمان قرار دارد.

مروری بر وصیت‌نامه شهید محمدعلی ایزدی:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
من راه خود را خوب شناختم و راهی غیر از اسلام و راهی بهتر از یاری‌کردن انقلاب راهی بهتر از دفاع از دستاوردهای انقلاب راهی بهتر از لبیک گفتن به رهبر کبیر انقلاب اسلامی‌مان و راهی بهتر از آزاد شدن از هواهای نفس و وابستگی‌های دنیوی ندیدم.
 
از شما عزیزان می‌خواهم که اگر خداوند مرا بخشید و قابل دانست که مرا هم ذره‌ای بس ناچیز از دریای بیکران یاران باوفای حسین (ع) و از امت رسول‌الله (ص) قرار دهد و انشا الله شهادت مرا طلبید و من هم با آغوش باز شهادت درراه معشوق را در بغل گرفتم و به‌سوی خدا رفتم البته اگر قابل بودم و لیاقت داشتم از شما استدعا دارم که برای من هیچ گریه نکنید که خدای‌ناکرده بهانه‌ای باشد برای دشمنان اسلام و شادی آنان.
 
اگر ما کشته شدیم پیروزیم و اگر بکشیم بازهم پیروزیم درهرصورت پیروزی از آن ماست چون‌که ما برحقیم و صدام ناحق و باطل و انشا الله که باطل را به درک می‌فرستیم البته با رهبری آگاهانه امام خمینی..
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 300786