داخلی صفحه زنجان خبر
 
​ارزیابی عملکرد حوزه ایثارگران شرکت آب و فاضلاب زنجان
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۵
عملکرد حوزه ایثارگران شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با حضور مسئولان ارزیابی شد.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان، نشست ارزیابی عملکرد دستگاه ها در حوزه امور ایثارگران شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی استان زنجان با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان، خدایی مشاور استاندار در امور ایثارگران، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی استان و جمعی از ایثارگران شاغل و بازنشسته این شرکت برگزار شد.
در این جلسه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان، خدمت به ایثارگران را وظیفه همه مسئولان عنوان کرد و از فعالیت های شرکت آب و فاضلاب استان در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تقدیر و تشکر کرد.
علیرضا جزء قاسمی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان نیز در این جلسه به ارائه گزارشی از عملکرد این شرکت در راستای تکریم ایثارگران ارائه کرد.
لازم به ذکر است، با پیگیری های انجام شده توسط امور ایثارگران شرکت آب و فاضلاب استان زنجان و مساعدت های آقای مهندس علیرضا جزء قاسمی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان همزمان با پرداخت حقوق تیر ماه سال جاری پرداخت های فوق العاده ایثارگری، اعمال افزایش و پرداخت ماده 51 فوق العاده ایثارگری نیز در وجه 12 نفر از ایثارگران حائز شرایط شامل جانبازان، آزادگان و فرزندان شهید شاغل اعمال و پرداخت شد.
گفتنی است: شرکت آب و فاضلاب استان زنجان همواره در بحث تکریم ایثارگران جزو شرکت های پیشتاز در سطح وزارت نیرو و استان زنجان بوده است که دارای 66 ایثارگر شاغل و بازنشسته واجد شرایط تجلیل و تکریم می باشد و نسبت به جمعیت این شرکت 30.4 درصد را شامل می شود.
در پایان  این نشست ارزیابی از کارمندان ایثارگر نمونه و موفق شرکت آب و فاضلاب استان با اهدا لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.انتهای پیام/
کد مطلب: 300806