داخلی صفحه کرمان خبر
 
پیکر شهیدان قربانعلی‌پور در گلزار شهدای هراران به خاک سپرده شد
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۸
پیکر مطهر شهیدان حمدالله و علی قربانعلی‌پور در روستای هراران از توابع شهرستان بردسیر تشییع ودر گلزار شهدای هراران خاکسپاری شد.
 
به گزارش  ایثار کرمان، پیکر مطهر شهیدان حمدالله و علی قربانعلی‌پور صبح جمعه  18 مردادماه 98  در روستای هراران از توابع شهرستان بردسیر تشییع ودر گلزار شهدای هراران خاکسپاری شد.
شهیدان حمدالله و علی قربانعلی‌پور که در عملیات کربلای 6 در منطقه عملیاتی سومار و در ارتفاعات 402 مفقودالاثر شدند، این شهیدان با هم به جبه رفتند، با هم مفقود شدند و پیکر مطهر آنها نیز با هم شناسایی و به آغوش خانواده برگشتند.
مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر شهیدان حمدالله و علی قربانعلی‌پور، با حضور امیر معمارباشی فرمانده قرارگاه منطقه‌ جنوب شرق ارتش جمهوری اسلامی ایران، احمد گروئی ساردو مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان و جمعی از مسئولان محلی شهرستان بردسیر نیز حضور داشتند.
شامگاه گذشته نیز مراسم وداع با پیکر مطهر شهیدان قربانعلی‌پور در امامزاده سیدمحمد‌(ع) بردسیر برگزار شد و صبح امروز نیز قرائت دعای روحبخش ندبه در مسجد جامع بردسیر با حضور پیکر مطهر شهیدان حمدالله و علی قربانعلی‌پور همراه بود.
انتهای پیام./

 
کد مطلب: 300807