داخلی صفحه اصفهان خبر
 
آزادگان حق بزرگی به گردن آحاد مردم دارند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۸
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار خمینی شهر گفت: برگزاری اردوهای یک روزه خانوادگی گامی موثر در افزایش نشاط و شادابی آزادگان سرافراز است که باید به منظور قدردانی از رشادت های این عزیزان انجام شود.
آزادگان حق بزرگی به گردن آحاد مردم دارند
 
به گزارش ایثار اصفهان، جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان خمینی شهر با حضور اکبر کمالی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان، عبدالکریم عکافیان معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار، مسعود مقتدایی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خمینی شهر، اکبر فروغی رییس بنیاد درچه و دیگر اعضای این شورا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار خمینی شهر ضمن تجلیل از آزادگان و ایثارگران اظهار داشت: برگزاری اردوهای یک روزه خانوادگی گامی موثر در افزایش نشاط و شادابی آزادگان سرافراز است که باید به منظور قدردانی از رشادت های این عزیزان انجام شود.
معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار نیز ضمن اشاره به ایثار آزادگان عزیز ابراز داشت: آزادگان سرافراز حق عظیمی بر گردن آحاد مردم دارند و لازم است مسئولین با برنامه های مختلف و اجرای کامل قوانین مربوط به ایثارگران از آنها تجلیل کنند.
در ادامه جلسه حاضرین در مورد چگونگی اجرای برنامه های بزرگداشت 26 مردادماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، بحث و تبادل نظر کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 300815