رئیس بنیاد کلیبر:
آزادگان چهره‌های ماندگار تاریخ هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۶
رئیس بنیاد کلیبر با بیان اینکه آزادگان چهره های ماندگار تاریخ هستند گفت: در آستانه 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی سعی داریم با گرامیداشت این ایام، علاوه بر تکریم آزادگان از مروجان فرهنگ ایثارگری در جامعه باشیم.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، مصطفی معصوم زاده رئیس بنیاد کلیبر با گرامیداشت 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی بر تکریم آزادگان در این روز تأکید کرد و گفت: صبر و استقامت عزیزان آزاده در طول دوران طاقت‌فرسای اسارت باعث خلق حماسه‌های جاودان و ماندگار گردید و این شهرستان مفتخر به داشتن 29 آزاده سرافراز است.
وی تکریم آزادگان را وظیفه ذاتی مسئولان بنیاد خواند و افزود: اشاعه فرهنگ پایداری، مقاومت و آزادگی و شناساندن مقام و منزلت آزادگان باید یکی از اولویت‌های مهم دستگاه‌ها باشد.
وی بابیان اینکه آزادگان چهره‌های ماندگار تاریخ هستند خاطرنشان کرد: در آستانه 26 مرداد سالروز ورود آزادگان معزز به میهن اسلامی برنامه‌هایی پیش‌بینی‌شده که امیدواریم با مشارکت دستگاه‌ها و اجرای خوب این برنامه‌ها و گرامی داشت این ایام، علاوه بر تکریم آزادگان از مروجان فرهنگ ایثارگری در جامعه باشیم.
معصوم زاده با تبریک اعیاد قربان و غدیر ادامه داد: هماهنگی برای دیدار مسئولین با خانواده‌های معظم شهدای سادات و آزادگان شهید و متوفی در قالب طرح سپاس، سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه توسط  آزادگان سرافراز، برگزاری اردوی یک‌روزه جهت بازدید از مجتمع‌های تولیدی صنعتی جلفا برای آزادگان سرافراز شهرستان، غبارروبی مزار مطهر شهدا با حضور آزادگان و مسئولان شهرستان از برنامه‌های پیش‌بینی‌شده برای بزرگداشت روز آزادگان است که نیازمند همکاری تمام کارکنان بنیاد شهرستان و دستگاه‌های اجرایی است.
یادآوری می‌شود: شنبه 19 مرداد 1398 دومین جلسهٔ برنامه‌ریزی سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی با حضور کارکنان بنیاد کلیبر در دفتر رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان برگزار شد.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار آذربایجان شرقی ، کلیبر ، جلسه، سالروز ، ورود ، آزادگان ، میهن اسلامی
کد مطلب: 300823