داخلی صفحه البرز خبر
 
اولین کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازی در استان البرز برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۶
معاون بهداشت و درمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز از برگزاری اولین کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازی در سال جاری خبر داد.
اولین کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازی در استان البرز برگزار شد
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز محمد کریمی با گرامی داشت یاد و خاطر تمامی شهدا و ایثارگران از برگزاری اولین کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازی، حق پرستاری و حالت اشتغال در سال جاری خبر داد و گفت: در راستای رسیدگی به آسیب‌های مرتبط به جراحت جنگی و تعیین درصد ازکارافتادگی جانبازان و آزادگان سرافراز اولین کمیسیون پزشکی تعیین درصد در سال 98 از متقاضیان واجدالشرایط جانبازی پنج‌شنبه 17 مرداد‌ماه از ساعت 30/7 در محل اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار و به وضعیت 212 پرونده رسیدگی به عمل آمد.
معاون بهداشت و درمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه تصریح کرد: جانبازان و ایثارگران مناطق یک و دو و همچنین دیگر شهرستان‌های استان البرز با حضور در کمیسیون در سه شعبه‌ی تخصصی تیر و ترکش، شیمیایی و موج و انفجار برای تعیین درصد جانبازی به‌صورت تخصصی و جداگانه به همراه اصل پرونده جانبازی و مدارک درمانی مورد معاینه قرار گرفتند.
کریمی افزود: همچنین 52 پرونده مراقبت پرستاری والدین معظم شهدا و خانواده جانبازان ماده 26 و 22 به‌صورت غیرحضوری موردبررسی قرار گرفت.
 
کد خبر 98/258
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 300836