​ساماندهی گلزارهای شهدا کمترین کار برای ادای دین به شهداست
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۹
رئیس بنیاد شهرستان بن در سرکشی از گلزارهای در حال ساخت گفت: ساماندهی مزارهای شهدا حداقل کاری است که مدیران می‌توانند با انجام آن دین خود را نسبت به شهدا و بازماندگان آن‌ها ادا کنند.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بن در سرکشی از روند ساماندهی گلزارهای شهدای در دست اقدام گفت: گلزارهای مطهر روستاهای چشمه و باغ محمد از بخش شیدا از توابع شهرستان بن ساماندهی آن به زودی به اتمام می‌رسد.

اسماعیل اسماعیلی خاطرنشان کرد: گلزار روستای چشمه با یک شهید و روستای باغ محمد نیز با یک شهید 85 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی افزود: این دو گلزار از گلزارهای می‌باشند که در بافت قدیم روستای یانچشمه قرار داشته و فاقد سکونت می‌باشند.

اسماعیلی با اشاره به اینکه: شهدا صاحبان اصلی نظام هستند و مسئولان هر کاری در برابر ایثارگری‌های آن‌ها انجام دهند ناچیز است ادامه داد ساماندهی مزارهای شهدا حداقل کاری است که مدیران می‌توانند با انجام آن دین خود را نسبت به شهدا و بازماندگان آن‌ها ادا کنند.

وی عنوان کرد: حفظ، نگهداری و رسیدگی منظم و مرتب گلزارهای شهدا باید باهدف زنده نگه‌داشتن یاد شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دستور کار مسئولان باشد تا نسل امروز و آینده بتوانند از آن استفاده معنوی کنند.

اسماعیلی در پایان با توجه به اینکه شهرستان بن پیش از 400 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است خاطرنشان ساخت: با ساماندهی این دو گلزار تعداد گلزار شهدای ساماندهی شده شهرستان بن به 8 گلزار با تعداد 210 شهید می‌رسد.

انتهای پیام/
 
کد مطلب: 300846