داخلی صفحه تهران خبر
 
خانواده شهدا مظهر ایثار و از خودگذشتگی هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ گفت: خانواده شهدا مظهر از خود گذشتگی و ایثار هستند و امنیت و آرامش کشور مرهون فداکاری آنان است.
خانواده شهدا مظهر ایثار و از خودگذشتگی هستند
 
به گزارش «ایثار تهران»، نادر نصیری با همراهی شریعت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 14 امروز با حضور در منزل شهیدان «محمدمهدی و ابراهیم خلیل نژاد»، درگذشت پدر گرانقدر این شهیدان را تسلیت گفت. وی ضمن ابراز همدردی با خانواده خلیل نژاد از درگاه خداوند برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان اجر و صبر مسئلت کرد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ همچنین از مادر شهید «علی منصور کیانی» که در بستر بیماری به سر می برد عیادت و برای وی آرزوی سلامتی و تندرستی کرد.
 
نصیری همچنین به منزل شهیدان «ابوالفضل الماسی» و «مجید عسگری» رفت و با خانواده این دو شهید دیدار و از آنان تجلیل کرد. وی در این دیدارها با بیان اینکه امنیت و آرامش کشور مرهون فداکاری ایثارگران است اظهار داشت: خانواده شهدا مظهر از خود گذشتگی و ایثار هستند و هر چه به آنان خدمت کنیم نمی توانیم ذره ای از فداکاری این عزیزان را جبران کنیم.گفتنی است؛ شهیدان محمدمهدی و ابراهیم خلیل نژاد به ترتیب در 19 بهمن ماه 1361 و 16 آبان 1362 به شهادت رسیدند. شهید علی منصور کیانی 20 دیماه 1365 به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
شهید ابوالفضل الماسی 21 تیرماه 1361 و شهید مجید عسگری نیز 15 آذرماه 1384 به شهادت رسیدند.
انتهای پیام/

 
کد مطلب: 300856