نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز:
مادران شهدا گنجینه‌های تاریخ هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۰
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز تصریح کرد: مادران شهدا جایگاه و مقامی ارزشمندی نزد خداوند دارند و گنجینه‌های تاریخ هستند و دیدار این عزیزان يادآور صبر و ايثار مادرانه‌ آن‌ها و استقامت حماسه‌سازان انقلاب و هشت سال دفاع مقدس و تكريم ارزش‌های نظام اسلامي است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان‌شرقی، شنبه 19 مرداد 1398 حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم به‌اتفاق عباس پورحسن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده مکرم شهیدان «علی و رحمان پارسای خطیبی» و شهید خبرنگار «مجید جباری شهیر» دیدار و گفتگو کرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه تبریز در این دیدارها با بیان اینکه خانواده‌های معزز شهدا با تقدیم فرزندان خود پایه‌های نظام را استحکام بخشیدند و تصریح کرد: بر دستان مبارک همه پدر و مادرانی که با ایثار و فداکاری از نثار جان فرزندانشان در راه اسلام و قرآن دریغ نورزیدند بوسه می‌زنم و دیدار و تکریم این بزرگواران را وظیفه همه می‌دانم.

امام‌جمعه تبریز افزود: مادران شهدا جایگاه و مقام ارزشمندی نزد خداوند دارند و گنجینه‌های تاریخ هستند و دیدار این عزیزان يادآور صبر و ايثار مادرانه‌ آن‌ها و استقامت حماسه‌سازان انقلاب و هشت سال دفاع مقدس و تكريم ارزش‌های نظام اسلامي است .

وی همچنین در دیدار با خانواده خبرنگار شهید «مجید جباری شهیر» و تبریک روز خبرنگار تصریح کرد: شهدای خبرنگار مروجان واقعی فرهنگ ایثار در جامعه هستند و دستاوردهای انقلاب و نظام را با اندیشه، قلم و دوربین خود برای نسل‌های آتی به یادگار گذاشته‌اند.

در این دیدارها امام‌جمعه تبریز و مدیرکل بنیاد آذربایجان‌شرقی، صمیمانه پای صحبت‌های مادران مکرم شهدا نشستند و از نزدیک در جریان امور و مسائل این عزیزان قرار گرفتند.

گفتنی است،شهید والامقام «علی پارسای خطیبی» متولد اول شهریور 1339، در 20 شهریور 1360 به همراه آیت الله شهید سید اسداله مدنی در محل نمازجمعه تبریز و شهید دانش‌آموز «رحمان پارسای خطیبی» متولد اول فروردین 1345،در 30 تیرماه 1361 و شهید والامقام «مجید جباری‌شهیر» در اول دی‌ماه 1339 متولد و در 17 بهمن 1364 به‌عنوان پاسدار و گزارشگر صداوسیما به فیض شهادت نائل گردیده اند .

انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، امام جمعه، مدیرکل، دیدار، مادران شهدا
کد مطلب: 300858