داخلی صفحه البرز خبر
 
خدمات مرکز مشاوره می‌تواند بسیار موردتوجه قرار گیرد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز بابیان اینکه مشاوران نقش مؤثری در رضایتمندی ایثارگران دارند گفت: خدمات مرکز مشاوره می‌تواند بسیار موردتوجه قرار گیرد.
خدمات مرکز مشاوره می‌تواند بسیار موردتوجه قرار گیرد
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز صبح امروز 19 مردادماه با حضور در مرکز مشاوره بنیاد استان البرز ضمن بازدید از مجموعه و دیدار با درمانگران مرکز مشاوره چگونگی برنامه‌های مرکز را موردبررسی قراردادند.
سلیمان رستمیان با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران بابیان اینکه مشاوران نقش مؤثری در رضایتمندی ایثارگران دارند گفت: خدمات مرکز مشاوره در سطح پیشگیری می‌تواند بسیار موردتوجه قرار گیرد.
وی افزود: ارائه مشاوره ازجمله فعالیت‌هایی مفیدی است که باید بیشتر به آن پرداخته شود، کیفیت خدمات باید در اولویت قرار گیرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه بر لزوم به‌روزرسانی و رفع نقص‌های موجود و همفکری در جهت گسترش فعالیت‌های این مرکز تأکید کرد و گفت: امید است با به‌کارگیری تمام ظرفیت‌های موجود و همچنین بهره‌گیری از تدابیر و تمهیدات لازم در جهت ارائه خدمات مطلوب‌تر و به هنگام موجبات رضایتمندی جامعه هدف روزافزون گردد.
رستمیان گفت: مشاوره به ایثارگران خدمتی ارزشمند که باید موردتوجه قرار گیرد.
 
کد خبر 98/260
انتهای پیام/
کد مطلب: 300877