جوابیه روابط عمومی بنیاد شهید وامور ایثارگران کهگیلویه وبویراحمدبه یک گزارش /بنیاد شهید هرگونه اهانت به قبور مطهر شهدا را پیگیری می‌کند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۰
در توضیحات اداره روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه وبویراحمد آمده است: پیگیری های لازم برای شناسایی دقیق شخص یا اشخاصی که دست به این اقدام زده اند در دست بررسی می باشد.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج ، در پی انتشار گزارشی در خصوص تخریب قبر یک شهید والامقام در شهرستان بویراحمد  روابط عمومی  بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد ضمن محکوم کردن این حرکت وتاکید بر  اجرای وظایف خود در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و خدمت‌رسانی به جامعه شاهد و ایثارگر استان حفظ حرمت و تکریم این عزیزان را واجب شمرده و هرگونه  توهین و هتک حرمت این عزیزان را مجدانه بررسی و پیگیری  می‌کند.
در توضیحات اداره روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه وبویراحمد آمده است: پیگیری های لازم برای شناسایی دقیق شخص یا اشخاصی که دست به این اقدام زده اند در دست بررسی می باشد. 
لازم بذکر است  در تاریخ ۱۶ مرداد ماه فرد یا افرادی شبانه نسبت به شکستن سنگ قبر مطهر شهید محمد مرادی و مادر  این شهید معظم  اقدام  کرده اند.
پایان پیام
کد مطلب: 300907