تشریح برنامه های سالروز ورود آزادگان درگچساران
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۰
برنامه های سالروز ورود آزادگان در گچساران تشریح شد.
 
جلسه سالروز ورود آزادگان گچساران
به گزارش خبرنگار ایثار از گچساران ، جلسه هماهنگی برنامه ها ی سالروز ورود آزادگان صبح امروز وبا حضور فرمانده سپاه ناحیه ، رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان گچساران ومسئولین شهرستانی در محل دفتر فرمانده سپاه برگزار گردید .
گشتاسب خلیلی در این جلسه اظهار کرد: امروز ايران اسلامي به خود مي بالد و افتخار مي كند كه چنين جواناني را دارد كه وجود آنها موجب عزت و اقتدار كشورمان در دنيا شده است.
رئیس بنیاد گپساران  با اشاره به جامعه ايثارگران ، جانبازان و آزادگان در گچساران  افزود: امروز خانواد‌ه شهدا، جانبازان و آزادگان  گنجينه اي ارزشمند براي نظام و اين شهرستان هستند.
خلیلی  عنوان كرد: آزادگان افرادی هستند که بهترین سالهای عمر خود را در کنار خانواده نبوده و در اسارت رژیم بعث عراق به سر می بردند.
خلیلی  خاطرنشان كرد: صبر و بردباري كه خانواده هاي آزادگان ،‌ شهدا و ايثارگران  از خود دارند ميراثي بزرگ و ارزشمند بود كه امروزه اين ميراث بزرگ و ارزشمند به خانواده شهدای مدافع حرم رسيده است.

وی با تاکید به برگزاری باشکوه مراسم ادامه داد:  اعزام پیام آوران ایثار به مساجد، پایگاه ها، خطبه های پیش از نماز جمعه در آن ایام و روایتگری خاطرات آزادگان، عطرافشانی گلزار شهدا، تبلیغات شهری و محیطی فضای ادارات شهرستان با پوسترهای سالروز ورود آزادگان، دیگر برنامه های فرهنگی، تفریحی از برنامه های بنیاد این شهرستان باهمکاری سپاه  است.
وی در پایان افزود این مراسم در روز شنبه 26 مردادماه در محل باشگاه فرهنگیان وبا حضور آزادگان شهرستان های گچساران و باشت برگزار می گردد.
پایان پیام
 
کلمات کليدی: گچساران ، آزادگان ،تجلیل ،خلیی ،ایثار کهگیلویه
کد مطلب: 300922