داخلی صفحه قزوین خبر
 
رییس بنیاد شهرستان البرز:
ایثارگران از مشاوره‌ی انتخاب رشته در آزمون سراسری بهره ببرند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۶
داوطلبان شاهد و ایثارگر شهرستان البرز جهت قبولی در آزمون سراسری 98-99، از مشاوره‌ی مشاوران بنیاد در انتخاب رشته‌ بهره ببرند.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، جلسه ستاد اجرایی شاهد و ایثارگر آموزش و پرورش شهرستان البرز با حضور مجید عظیمی و جعفر اکبری‌اصل روسای بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان البرز و نمایندگی شهر محمدیه و اعضای دیگر این ستاد برگزار شد.
در این جلسه، عظیمی به ثبت‌نام مدارس شاهد اشاره کرد و گفت: مسوولان بنیاد و آموزش و پرورش بایستی در نحوه‌ی ثبت‌نام دانش‌آموزان سال تحصیلی 98-99 دقت ویژه داشته باشند.
وی با تاکید بر ارتقای کیفیت آموزشی و تحصیلی آموزش و پرورش در مدارس شاهد افزود: اگر بتوانیم این کیفیت را با بهره‌گیری از راهکارهایی افزایش دهیم شاهد موفقیت روزافزون دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر در علم و دانش خواهیم بود.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان البرز با بیان اینکه وجود روحیه‌ی ایثارگری در هر زمینه‌ای باعث موفقیت ما خواهد شد، گفت: مدیران آموزش و پرورش باید در تقویت این روحیه با اجرای برنامه‌های فرهنگی و ترویجی تلاش کنند.
این مسوول به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: اجرای این سند که از تاکیدات مقام معظم رهبری بوده، الگوی شاخص همه‌ی مدارس است.
وی افزود: باید همه مسوولان در تحقق سند تحول بنیادین گام‌های جدی برادرند تا علم و دانش در کنار اخلاق دینی و معنوی دانش‌آموزان رشد و ارتقا یابد.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان البرز با اشاره به نتایج نخست آزمون سراسری 98-99 گفت: داوطلبان شاهد و ایثارگر جهت قبولی در مرحله دوم این آزمون، از مشاوره‌ی مشاوران بنیاد شهید و امور ایثارگران در انتخاب رشته‌ بهره ببرند.
این مسوول افزود: داوطلبان می‌توانند با کسب مشاوره درست در دانشگاه‌های برتر کشور در رشته‌هایی که بازار کار خوبی دارند، قبول شوند که تحقق این مهم یکی از اهداف مسوولان بنیاد به شمار می‌آید.
گفتنی است: حاضرین در این جلسه، پیرامون ارایه‌ی مشاوره‌ی انتخاب رشته آزمون سراسری به ایثارگران، ثبت‌نام دانش‌آموزان در سال تحصیلی 98-99 و تصمیم‌گیری در خصوص ادامه‌ی تحصیل دانش‌آموزان فاقد شرایط، بحث و تبادل‌نظر کردند.
کد مطلب: 300924