داخلی صفحه ایلام خبر
 
کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی وظیفه ای همگانی است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۴
مدیرکل بنیاد ایلام گفت: باید صرفه‌جویی در هزینه‌ها برای کمک به بهبود شرایط اقتصادی کشور و همچنین کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی را سرلوحه امور قرار دهیم.
کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی وظیفه ای همگانی است
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ جلسه اقتصاد مقاومتی با رویکرد اصلاح الگوی مصرف، روز شنبه 19 مردادماه، در بنیاد ایلام برگزار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در این جلسه با اشاره به شرایط اقتصادی حال حاضر کشور و لزوم مقاومت در مقابل دشمنان، گفت: باید صرفه‌جویی در هزینه‌ها برای کمک به بهبود شرایط اقتصادی کشور و همچنین کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی را سرلوحه امور قرار دهیم.
اسدالله تولیده تصریح کرد: بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، در شرایط کنونی جامعه و برای مقابله با زورگویی آمریکا و اعمال جنگ اقتصادی علیه ایران، با تاسی از سیاست مقاومت، باید چنان مراقب بود که هیچ گونه اسرافی در بیت المال صورت نگیرد.
وی افزود: حامل های انرژي، خصوصا آب و برق جنبه فراگيرتري در زندگی امروز دارند و نمی توان نقش پر رنگ آن را جدی نگرفت چرا که بسیاری از نیازها تحت شعاع آن قرار مي گيرند.
مدیرکل بنیاد ایلام به تعالیم دین اسلام در پرهیز از اسراف اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: اعتدال و صرفه جويي در هزينه ها مايه بقا، توانايي مالي و حافظ مناعت و شخصيت هر انسان است   و  در دین مبین اسلام همواره قناعت و پرهیز از اسراف به مسلمانان سفارش و تاکید شده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 300932