رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه:
شهادت در راه عقاید و دفاع از میهن اسلامی یک افتخار بزرگ است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۴
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران گفت: ایثار و شهادت در راه عقاید و دفاع از میهن اسلامی یک افتخار بزرگ است که نصیب شهدا و ایثارگران شده است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌اتفاق جمعی از همکاران بنیاد و بخشداری مرکزی شهرستان شنبه 19 مرداد 1398 با خانواده شهدا و ایثارگران روستای آهق از توابع شهرستان مراغه دیدار و با آن‌ها گفتگو کرد.
 
اسلامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران گفت: ایثار و شهادت در راه عقاید و دفاع از میهن اسلامی یک افتخار بزرگ است و فرهنگ دیدار با خانواده آن عزیزان باید در جامعه ترویج داده شود.
 
وی خانواده شهدا و ایثارگران را بزرگ‌ترین یادگاران دوران دفاع مقدس عنوان کرد و افزود: تجلیل و تکریم و سرکشی از آنان، رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های رزمندگان دفاع مقدس را برای مسئولان یادآوری می‌کند.
 
گفتنی است، در ادامه این دیدارها اسلامی به همراه همکاران و خانواده معظم شاهد و ایثارگر از مزار شهدای روستای آهق دیدار و یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند.
 
یادآوری می‌شود، در این دیدارها از خانواده شهید «نادر حسن‌زاده» و «اروجعلی ابراهیمیان» و جانبازان دفاع مقدس «اروجعلی سمعی» و «حافضعلی خان بابایی» و «شمس علی شیرقوی» و «قوچعلی فرابی» دیدار و از زحمات آنان قدردانی شد.
 
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، مراغه، دیدار، بنیاد شهید و امور ایثارگران
کد مطلب: 300968