در سبزوار برگزار می شود
تجليل از اسطوره هاي مقاومت در سالروز ورود آزادگان به ميهن
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۹
با توجه به فرارسيدن سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامي از اسطوره هاي صبر در شهرستان سبزوار تجليل خواهد شد.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، مهدی محتشم يكشنبه 20 مرداد در نشست کمیسیون ایثار و مقاومت شورای شهر ضمن گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی گفت: با توجه به اینکه سالروز ورود آزادگان نقطه عطفی در تاریخ جمهوری اسلامی است از این رو بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار با پیش بینی برنامه های مختلف سعی در تجلیل و تکریم از قهرمانان ملی را دارد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار با اشاره به برخی از این برنامه ها اظهار داشت: با توجه به تقارن ایام سالروز ورود آزادگان با عید سعید غدیر خم و ولادت امام علی النقی(ع) دیدار از آزادگانی که(سید) هستند در اولویت قرار دارد.
وی گفت: برگزای برنامه های فرهنگی و هنری، تجلیل از همسران جانبازان شهید و متوفی، سخنرانی پیام آوران ایثارگر در مدارس، برگزاری برنامه پیاده روی و عطر افشانی و تجدید میثاق با شهیدان همراه با آزادگان در گلزار شهدا از اهم برنامه های این بنیاد است.
محتشم ضمن قدردانی از اعضای کمیسیون ایثارگران در برگزاری مراسمات مختلف که با بنیاد همکاری دارند، افزود: بی شک این مراسمات باعث اتحاد بین مردم و قشر ایثارگر و نشر فرهنگ ایثار و آزادگی بین جوانان می شود.
گفتنی است شهرستان سبزوار که در 230 کلیومتری مشهد قرار دارد 947 شهيد، 3156 جانباز و 265 آزاده را تقديم نظام اسلامي کرده است.
انتهای پیام/

سيدجلال كرابي خبرنگار ايثار رضوي در سبزوار 
 
کلمات کليدی: ایثار رضوی، سبزوار، کمیسیون ایثار و مقاومت، برنامه های روز آزادگان، خراسان رضوی
کد مطلب: 300986