خانواده شهدا برای جامعه الگو و الهام‌بخش هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۷
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی بابیان اینکه شهدا با خداوند معامله کرده‌اند، ادامه داد: خانواده شهدا نیز بی‌شک همان راه پدران، همسران و فرزندان خود را ادامه خواهند داد و برای جامعه الگو و الهام‌بخش خواهند بود.
خانواده شهدا برای جامعه الگو و الهام‌بخش هستند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی علی روز فراخ معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی با همراهی سرهنگ بدری از خانواده شهیدان خرمی و جانباز میرزایی دیدار به عمل آورد.
روز فراخ در این دیدار گفت: اگر فداکاری و ایثارگری و ایستادگی شهدا و رزمندگان نبود، امروز کشور در این جایگاه قرار نداشت و استقلال ما حفظ نمی‌شد.
وی در ادامه افزود: امنیت امروز کشور مرهون ازجان‌گذشتگی و ایثار رزمندگان و شهدا است.
وی خانواده شهدا را برکت نظام جمهوری اسلامی دانست و افزود: زنده نگه‌داشتن  نام شهدا و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل  جوان وظیفه همگانی است.
این مقام مسئول تجلیل و تکریم خانواده معظم شهدا را شکرانه سرمایه ارزشمند ایثار و شهادت در جامعه دانست که دشمنان نظام را هراسان و ناامید کرده و متذکر شد: از مواردی که در اسلام بسیار بر آن تأکید شده و از اهمیت زیادی برخوردار است و همچنین از شاخص‌های اصلی سبک زندگی اسلامی هست، احترام و تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران است.
وی بابیان اینکه شهدا با خداوند معامله کرده‌اند، ادامه داد: خانواده شهدا نیز بی‌شک همان راه پدران، همسران و فرزندان خود را ادامه خواهند داد و برای جامعه الگو و الهام‌بخش خواهند بود.
 
کد مطلب: 300989