داخلی صفحه مرکزی خبر
 
بنیاد شازند:
جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت سالروز ورود آزادگان در شازند برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۶
رییس بنیاد شازند در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن گفت : تکریم و تجلیل از صبر و مقاومت چندین سال اسارت آزادگان سرافراز وظیفه و تکلیف همه ی مسئولین است.
 
به گزارش ایثار واحد "استان مرکزی "؛ جلسه ستاد گرامیداشت سالروز ورود آزادگان شهرستان شازند روز یکشنبه مورخ 20 مرداد 98  در سالن جلسات شهرداری مهاجران با حضور سیدنجات اله مولایی راد رییس بنیاد شازند؛ مهندس رجاییان شهردار مهاجران –نعیمی کارشناس مددکاری و شیرمحمدی کارشناس فرهنگی بنیاد برگزار شد .
رئيس بنياد شازند در اين جلسه ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا و ارج نهادن به جانفشانی آزادگان سرافراز گفت: 26 مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن و از مهمترین نقاط عطف در تاریخ هشت ساله جنگ تحمیلی است و ما هرساله درصدد این هستیم تا با تجلیل و یاد کردن هرچند اندک و مختصر ؛ از بزرگی دلیرمردانه شان که اسوه صبر و تحمل بوده اند، ذکری به میان آوریم .
وی افزود: امید است بتوانیم با تعامل خوب و سازنده با ادارات و شهرداری مهاجران مراسم درخور و شایسته ای برای آزادگان عزیز ساکن در مهاجران برگزار نماییم .
وی تصریح کرد: با توجه به مصادف شدن سالروز ورود آزادگان به میهن با عید سعید غدیرخم، برنامه‌های ویژه‌ای برای این روز تدارک دیده شده که تجلیل از آزادگان سادات نیز از اهم برنامه های اجرایی ما خواهد بود و نیز در ادامه میزبان آزادگان سرافراز همراه با خانواده در ضیافت شام باشیم.  
انتهای پیام/                                                                
کد مطلب: 301043