داخلی صفحه قزوین خبر
 
مدیرکل بنیاد قزوین:
ایثارگران باید رشته‌ی دانشگاهی متناسب با بازار کار انتخاب کنند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۱
مدیرکل بنیاد استان قزوین از نحوه‌ی ارایه‌ی مشاوره‌ی مشاوران بنیاد به داوطلبان شاهد و ایثارگر استان قزوین در انتخاب رشته آزمون سراسری بازدید کرد.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین از نحوه‌ی ارایه‌ی مشاوره مشاوران بنیاد به داوطلبان شاهد و ایثارگر استان قزوین در انتخاب رشته آزمون سراسری بازدید کرد.
وی در این بازدید گفت: داوطلبان شاهد و ایثارگر باید رشته‌ی مناسب که بازار کار آن در جامعه فراهم است انتخاب کنند تا آنها بلافاصله بعد از فارغ‌التحصیل شدن، شاغل شوند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین افزود: برخی از رشته‌های دانشگاهی بدون توجه به بازار کار جامعه ایجاد شده که داوطلبان باید از ورود به این رشته‌ها تا حد امکان پرهیز کنند.
حقایق‌پور با بیان اینکه اشتغال ایثارگران از مهمترین دغدغه‌های ماست، گفت: اگر داوطلبان شاهد و ایثارگر آزمون سراسری، درست انتخاب رشته کنند، از بروز برخی مشکلات برای آنها مانند بیکاری پیشگیری می‌شود.
گفتنی است: ارایه‌ی مشاوره به داوطلبان شاهد و ایثارگر استان قزوین در انتخاب رشته آزمون سراسری از هفدهم مرداد ماه در بنیاد شهرستان قزوین آغاز شده و تا بیست و چهارم مرداد ماه ادامه دارد.
کد مطلب: 301048