داخلی صفحه گیلان خبر
 
فرماندار شهرستان فومن:
نقش خبرنگاران در دوران جنگ تحمیلی بسیار اثرگذار بود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۵
جلسه مشترک هفته دفاع مقدس،سالروز ورود آزادگان،نکوداشت پیشکسوتان عرصه جهاد و مقاومت و روز خبرنگار برگزار شد.
 
به گزارش ایثار گیلان،جلسه مشترک هفته دفاع مقدس، سالروز ورود آزادگان، نکوداشت پیشکسوتان عرصه جهاد و مقاومت و روز خبرنگار به ریاست محمود قاسم نژاد فرماندار شهرستان فومن و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری،رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و روسای ادارات عضو، در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
در این جلسه که بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس،سالروز ورود آزادگان،نکوداشت پیشکسوتان عرصه جهاد و مقاومت و همچنین روز خبرنگار برگزار شد،شماری از روسای ادارات و دستگاه های فرهنگی حضور داشتند.
قاسم نژاد در این جلسه با اشاره به رشادت های ایثارگران به ویژه شهدا،جانبازان و آزادگان سرافراز کشور برای حراست از خاک مقدس سرزمین اسلامی،با تاکید بر لزوم اتحاد و تفکر کثرت گرا در قبال تمام ظرفیت های انسانی و فکری کشور، خواهان اتحاد و همدلی میان همگان شد.
فرماندار شهرستان فومن در ادامه افزود: امروزه لازم است در راستای انعکاس و تجلی درست همدلی و اتحاد، خدمات و اقدامات دولت و خدمتگزاران مردم آنگونه که باید، انعکاس یابد.
قاسم نژاد در ادامه، با اشاره به نقش مهم خبرنگاران چه امروز و چه در دوران جنگ تحمیلی، بر نقش اثرگذار و تاریخی بسیاری از فعالان عرصه اطلاع رسانی تاکید کرد و کار خبرنگاری را دشوار دانست.
وی با اشاره به این که خبرنگاران به بیان مشکلات و کاستی های موجود می پردازند، اظهار امیدواری کرد که ایام مختص بزرگداشت این زحمات، شاهد برگزاری مراسم شایسته ای برای تمام خبرنگاران به دور از گله مندی و تخریب و با گفتمانی مثبت و خوشایند باشد.
حمید رضایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان با اشاره به اهمیت هفته دفاع مقدس و آثار و پیامدهای جانفشانی ها و ایثار رزمندگان جبهه های حق علیه باطل و نکوداشت رویداد تاریخی بازگشت آزادگان سرافراز به کشور، بر اهمیت آگاهی از این وقایع و اطلاع از فداکاری های انجام شده در راستای حفظ و حراست از کشور تاکید کرد.
رضایی با بیان این که در این ایام به دیدار با آزادگان عزیز و خانواده های شهدا شهرستان خواهیم پرداخت، ازخود گذشتگی آنان را مورد ستایش قرار داد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فومن در این جلسه با بیان این که در مجموع، شهرستان فومن ۱۲۰ آزاده دارد که ۴۰ نفر از آنها عضو خانواده بزرگ آموزش و پرورش فومن هستند.
وی در ادامه از هماهنگی ها و برنامه ریزی های انجام شده درخصوص برگزاری مراسم ویژه ای در نکوداشت پیشکسوتان عرصه ایثار و مقاومت، ورود آزادگان و بزرگداشت هفته دفاع مقدس خبر داد.
در ادامه،روسای ادارات عضو با ارائه گزارشی از عملکرد خود در سالجاری، برنامه خود را برای برگزاری مراسم و گرامیداشت ایام مذکور ارائه کردند.
"انتهای پیام"
 
 
کد مطلب: 301051