داخلی صفحه البرز خبر
 
یاد و خاطره شهدای مظلوم منا باید گرامی داشته شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: یاد و خاطره شهدای مظلوم منا باید گرامی داشته شود چراکه این عزیزان در اوج مظلومیت به شهادت نائل آمدند و تلاش ما این است که مراسم به نحوی مناسب برگزار شود.
یاد و خاطره شهدای مظلوم منا باید گرامی داشته شود
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز چهارمین یادواره‌ی شهدای منا بعدازظهر شنبه 19 مردادماه با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، مسئولین لشگری و استانی و امت شهیدپرور با سخنرانی و روایتگری حجت‌الاسلام میرعلی اکبری از موسسه روایتگری سیره قم و مداحی مداح بنام کشوری حاج امیرعباسی در مسجد جامع مشکین‌دشت برگزار شد.
سلیمان رستمیان در حاشیه‌ی این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران علی‌الخصوص شهدای مظلوم فاجعه‌ی منا گفت: یاد و خاطره شهدای مظلوم منا باید گرامی داشته شود چراکه این عزیزان در اوج مظلومیت به شهادت نائل آمدند و تلاش ما این است که مراسم به نحوی مناسب برگزار شود.
وی افزود: توفیق شهادت در لباس احرام توفیقی عظیم از جانب خداوند است که به بندگان مخلص خود هدیه کرده و شهدای منا با اقتدا به مولای خود سیدالشهدا علیه‌السلام یا حسین گویان تشنه جان از کف داده و به درجه‌ی رفیع شهادت نائل آمدند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص فاجعه منا که فرمودند: «فاجعه منا نباید فراموش شود» تأکید کرد: خانواده‌های شهدای منا بمانند دیگر خانواده‌های شهدا چشم‌وچراغ ما هستند و باید به آنان خدمت کنیم، ما امروز وظیفه‌داریم بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای مدظله‌العالی با برپایی چنین مراسم‌هایی بر طبل رسوایی آل سعود بکوبیم و یاد شهدای منا را در دل‌زنده نگه‌داریم.
 
کد خبر 98/263
انتهای پیام/
کد مطلب: 301069