داخلی صفحه گیلان خبر
 
اولین یادواره شهدای والامقام مدافع حرم و امنیت شهرستان رودسر برگزار می گردد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۱
امیراحمد اسکندری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رودسر با اشاره به جایگاه والای شهدا گفت:عزت و اقتدار کشور ایران اسلامی مرهون رشادت ها و ایثارگری های شهدا و ایثارگران تاریخ انقلاب اسلامی است که جان خود را خالصانه برای نابودی دشمنان انقلاب و اسلام فدا می‌کنند.
 
به گزارش ایثار گیلان،اسکندری افزود:همه وظیفه داریم در راستای معرفی راه و رسم شهدا و ترویج گفتمان و فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنیم تا بتوانیم بخش کوچکی از دنیای ایثارگری شهدا را به نسل های مختلف بشناسانیم .
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رودسر با اشاره به برگزاری اولین یادواره شهدای مدافع حرم و امنیت در شهرستان اذعان کرد: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، اولین یادواره شهدای مدافع حرم و امنیت در شهرستان رودسر برگزار می گردد.
وی افزود: یادواره شهدای مدافع حرم شهرستان رودسر روز پنجشنبه 31 مرداد ماه با سخنرانی علیرضا دلبریان از روایت گران دفاع مقدس و با حضور خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان و همچنین مسئولین استانی و شهرستان در مسجد امام علی علیه السلام (ملا امیرا) رودسر  برگزار می گردد.
شهرستان رودسر چهار شهید مدافع حرم و امنیت را تقدیم انقلاب شکوهمند اسلامی نموده است.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 301071