داخلی صفحه فارس خبر
 
برگزاری مسابقه کتابخوانی «پروانه زیبای نماز» در بنیاد فارس
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۸
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان استهبان گفت: به مناسبت سالروز شهادت «شهید حاج شیخ احمد فقیهی»، مسابقه کتابخوانی «پروانه زیبای نماز» ویژه گروه سنی کودکان در بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس برگزار می شود.
 
به گزارش ایثار از فارس ، محمدرضا بذرافکن اظهار داشت: به مناسبت سالروز شهادت «شهید حاج شیخ احمد فقیهی» مسابقه کتابخوانی «پروانه زیبای نماز» با موضوع بازآفرینی خاطرات دوران کودکی این شهید بزرگوار توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان استهبان برگزار می شود.
وی بیان کرد: این مسابقه ویژه کودکان با رده سنی 8 تا 13 سال برگزار می شود و علاقمندان تا 25 مرداد می توانند با مراجعه به پایگاه جامع فرهنگ ایثار و شهادت نوید شاهد فارس ، نسبت به دانلود کتاب و انجام مسابقه اقدام کنند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران استهبان تصریح کرد: امروز یکی از مهمترین نیازهای کودکان و نوجوانان، داشتن الگوی تربیتی صحیح است و زبان داستان بهترین زبانی است که می تواند ارزش های اخلاقی چون نماز اول وقت، احترام به والدین، سحرخیزی و دوری از تنبلی را در ذهن کودکان نهادینه کند.
بذرافکن عنوان کرد: شهید فقیهی در دوران زندگی با وجود داشتن مشکلات فراوان، تلاش و پشتکار بسیاری از خود نشان می دهد که می تواند برای آحاد جامعه الگوی مناسبی باشد و امروز اگر ما می خواهیم برای نسل جوان و نوجوان جامعه، الگوسازی کنیم چه بهتر است که از داستان واقعی زندگی شهدا بهره مند شویم.
 
کد مطلب: 301077