داخلی صفحه لرستان خبر
 
سید حسین نازاریان:
کار در بنیاد خدمت به بهترین افراد جامعه است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۷
نازاریان گفت: کارکنان بنیاد از زبان مقام معظم رهبری به‌عنوان سپاس گذار خانواده‌های شاهد و ایثارگر معرفی‌شده‌ایم
 

به گزارش "ایثار واحد لرستان"به مناسبت عید سعید قربان از کارکنان نمونه و نفرات برتر طرح تکریم ارباب‌رجوع وصیانت از حقوق شهروندی تجلیل شد.
سید حسین نازاریان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: ما کارکنان بنیاد از زبان مقام معظم رهبری به‌عنوان سپاس گذار خانواده‌های شاهد و ایثارگر معرفی‌شده‌ایم و این اهمیت شغل ما در بنیاد را می‌رساند و وظیفه ما را صدچندان می‌کند.
نازاریان در اجرای دستورالعمل‌های بنیاد و برخورد با ایثارگران گفت: به خود می‌بالیم که کارمند بنیاد هستیم و به بهترین افراد جامعه خدمت می‌کنیم قدر خدمت در بنیاد را بدانیم زیرا خداوند سبحان و شهدا ناظر بر عملکرد ما در خدمت‌رسانی ایثارگران هستند.
وی با اشاره به رعایت اخلاق اسلامی در انجام‌وظیفه افزود: شغل ما موردپسند خداوند تبارک‌وتعالی است و این امر مسئولیت ما را صدچندان می‌کند.
مراد مرادپور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی گفت :تقدیر از همکاران ساعی از دغدغه‌های این معاونت است و برای انتخاب کارکنان نمونه شاخص‌های عموم و اختصاصی را در نظر گرفته‌ایم و هم‌اکنون توانایی منتخبین برای سایر همکاران محرز است .
وی گفت : از همکاران منتخب با مرخصی تشویقی – هدیه نقدی وسفر زیارتی تجلیل می‌شود و در این برنامه از 26 کارمند تجلیل شد که از این تعداد 13 نفر به همراه خانواده به سفر زیارتی اعزام و 13نفر با هدیه نقدی و مرخصی تشویقی به انتخاب کارمند تجلیل شد.
 
کد مطلب: 301100