داخلی صفحه ایلام خبر
 
مردم ایلام دین خود را به کشور و نظام ادا کرده اند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۵
مدیرکل بنیاد ایلام در دیدار با مدیرعامل بیمه دی کشور گفت: مردم ایلام در دوران انقلاب و جنگ تحمیلی دین خود را به کشور و نظام ادا کرده اند.
مردم ایلام دین خود را به کشور و نظام ادا کرده اند
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام روز چهارشنبه در دیدار با محمد رضا کشاورز مدیرعامل بیمه دی کشور با بیان اینکه مردم ایلام در دوران انقلاب و جنگ تحمیلی دین خود را به کشور و نظام ادا کرده اند، گفت: مردم و مسئولان همواره خود را بدهکار ایثارگران می‌دانند و ارائه خدمت به این خانواده عظیم را نه‌تنها وظیفه کاری، بلکه یک تکلیفی الهی می‌دانند.
وی افزود: شرکت بیمه دی به‌عنوان شرکت بیمه‌گذار طرف قرارداد بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام خدمات مطلوبی را به جامعه هدف تحت پوشش، ارائه می‌کند و این خدمات به‌ منظور جلب رضایت خانواده معظم شهدا و ایثارگران، تنوع و افزایش پیدا کند.
مدیرکل بنیاد ایلام تصریح کرد: جامعه معزز ایثارگری با مشکلات درمانی بسیاری مواجه هستند، از این رو رسیدگی به امور درمانی ایثارگران باید در اولویت همه مراکز درمانی و دست اندرکاران این حوزه قرار داشته باشد.
تولیده تاکید کرد: جامعه معزز ایثارگری با مشکلات درمانی بسیاری مواجه هستند، از این رو رسیدگی به امور درمانی ایثارگران باید در اولویت همه مراکز درمانی و دست اندرکاران این حوزه قرار داشته باشد.
 انتهای پیام/
کد مطلب: 301113