فرماندار بویراحمد
مراسم تجلیل از آزادگان در یاسوج برگزار می شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۱
فرماندار شهرستان بویراحمد گفت : مراسم تجیلیل از آزادگان سرافراز شهرستان بویراحمد ودنا روز 26 مرداد ماه همزمان با سالروز ورود این عزیزان به میهن برگزار می شود.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج ،نشست شورای هماهنگی معتمدین معین شهرستان بویراحمد با حضور فرماندار ،رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان ودیگر اعضاء در محل فرمانداری وبا محوریت سالروز ورود آزادگان  تشکیل شد.

شهباز معصومی رئیس بنیاد شهرستان بویراحمدضمن تبریک اعیاد قربان ، غدیر و26 مردادماه سالروز ورود آزادگان  در این جلسه با تأکید بر ضرورت مشارکت اعضای معتمدین معین در برنامه های بنیاد گفت: شورای معتمدین معین یک ظرفیت بسیار ارزشمند برای بیان دیدگاه ها و  نظرات جامعه ایثارگری است .

وی ادامه داد: اعضای معتمدین معین به عنوان نمایندگان جامعه ایثارگری باید به نحوی شایسته به رسالت خود عمل کنند و مطمئنا اگر معتمدین معین از لحاظ ساختاری تقویت شوند موجب افزایش کارآمدی این شورا می شود .

معصومی در ادامه با توجه به در پیش بودن سالروز ورود آزادگان به کشور گفت:  پاسداشت  ایثارگری های آزادگان وظیفه همه ما است.

رئیس بنیاد شهرستان بویراحمد افزود: همه ما موظف هستیم خدمتگزار این عزیزان باشیم ودر برگزاری مراسم باشکوه سالروز ورود آزادگان در شهرستان سهیم باشیم.

معصومی  افزود: تلاش آزادگان در راه حفظ ارزش های اسلامی و ملی به مثابه تزریق خون تازه و روحیه جهادی در کالبد جامعه است.

وي خاطرنشان كرد: مقرر شد تا با ایجاد تیم های  با حضور مسئولان استان وشهرستان  در 26 مرداد با تمامی آزادگان این شهرستان ديدار داشته باشيم و از این عزیزان تجلیل و قدردانی شود.

شاهرخ کناری فرماندار شهرستان بویراحمد نیز  در این نشست بر لزوم برگزاری مراسمی درخور وشایسته این عزیزان تاکید کرد و گفت : ازدگان سند زنده ایستادگی ، ایثار ومقاومت مردم ایران در طول هشت سال دفاع مقدس هستند.
وی افزود : آزادگان در طول اسارت نیز با تحمل رنج ها و مشقت های فراوان هیچگاه از اهداف خود کوتاه نیامده واسیر ترفندهای دشمن نشدند.

کناری  با بیان اینکه حفظ این رشادت ها و روحيه های ايثارگري در ميان مردم ، سرمايه عظيمي براي كشور و ابزار اقتدار نظام اسلامی است خاطر نشان کرد : در مراسم امسال بایستی به نحوی متفاوت تر از آزادگان تجلیل شود تا تداعی گر روزهای دفاع مقدس و بازتاب دهنده بیشتر عملکرد مثبت آنان باشد. آزادگان، کسانی هستند که افتخار سال های پُربرکت و پُراجر دوران زندگی جوانی خودشان را همراه دارند و یاد روزها و ساعت ها و لحظه‌های دشوار و پُرخاطره‌یی را برای ما زنده می کنند.

فرماندار شهرستان بویراحمد گفت : مراسم تجیلیل از آزادگان سرافراز شهرستان بویراحمد ودنا روز 26 مرداد ماه همزمان با سالروز ورود این عزیزان به میهن در تالار لاله سپاه  برگزار می شود.

کناری به برنامه های این روز اشاره کرد و گفت: ویژه برنامه ها مراسم تجلیل از آزادگان شهرستان بویراحمد ودنا ، دیدار وسرکشی از آزادگان  در قالب طرح سپاس ، تجلیل از آزادگان شاغل در ادرات از دیگر برنامه های این روز خواهد بود.

پایان پیام
کلمات کليدی: سالروز ورود آ؛زادگان ،بویراحمد ، کناری ،فرماندار ، ایاثثر کهگیلویه ، نماد مقاومت
کد مطلب: 301132