برگزاری كلاس هاي توجيهي انتخاب رشته در گناباد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۲
داوطلبان شاهد و ايثارگر كنكوري گنابادي از كلاس هاي توجيهي جهت انتخاب رشته دانشگاه بهره مند شدند.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، همزمان با عید سعید قربان سه شنبه 22 مرداد جلسه مشاوره فردی کنکور ویژه فرزندان شاهد و ایثارگر در نمازخانه بنیاد شهرستان گناباد برگزار شد.
رئیس بنیاد شهید و امور ايثارگران گناباد در ابتداي اين جلسه ضمن تبریک عید قربان در خصوص برگزاری جلسه مشاوره و هدایت تحصیلی داوطلبان كنكور گفت: یکی از تصمیمات مهم هر فرد در زندگی، انتخاب رشته و ورود به دانشگاه است که تقریبا اکثر افراد با فرایند انتخاب رشته آشنا هستند و اهمیت این فرایند بر آنها پوشیده نیست.
محمد شهابي افزود: بسیاری از افراد با انتخاب یک رشته تحصیلی و تحصیل همان رشته در دانشگاه، آینده و مسیر شغلی خود را مشخص و به همین دلیل انتخاب رشته درست و اصولی اهمیت بسیاری در زندگی افراد دارد.
وي ادامه داد: برای انتخاب رشته اصولی باید به نکات بسیاری توجه کرد و فقط با توجه به رتبه نمی توان انتخاب رشته ای صحیح انجام داد، به همین خاطر این کار نیاز به تخصص دارد و توصیه می شود حتما از حضور مشاوران مجرب بهره گرفته تا بتوانید بهترین نتیجه را کسب کنند.
رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران گناباد خاطر نشان كرد: باتوجه به اینکه رقابت بین داوطلبان کنکور بالاست، برای کسب نتیجه مطلوب و پذیرش در رشته و دانشگاه مدنظر باید از کلیه امکانات موجود استفاده کرد و همین امر اهمیت مشاوره انتخاب رشته را دو چندان می کند.
اين جلسه مشاوره گروهی و فردی باحضور حسن حاجی عرب مشاور مجرب استان برگزار شد.
در این جلسه مشاوره موضوعاتی همچون انتخاب رشته صحیح و باید و نبایدهای آن، بهره مندی از سهمیه ایثارگری، دوری و نزدیکی دانشگاه، رشته های مناسب با رتبه کسب شده داوطلب و توصیه هایی جهت یک انتخاب رشته موفق مطرح شد و به سوالات و ابهامات داوطلبان حاضر در جلسه پاسخ داده شد.
گفتنی است شهرستان گناباد 332 شهید، 925 نفر جانباز و  25 آزاده سرافراز را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
 انتهای پیام/
 

وجیهه عجمی خبرنگار ایثار رضوی در شهرستان گناباد
کلمات کليدی: ایثار رضوی، داوطلبان شاهد و ايثارگر كنكور، مشاوره کنکور، گناباد، خراسان رضوی
کد مطلب: 301138