داخلی صفحه بوشهر خبر
 
نشست کمیته تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۹
نشست کمیته تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران دومین کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر برگزار شد.
نشست کمیته تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران برگزار شد
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری در این نشست بابیان اینکه سه دهه از جنگ تحمیلی پشت سر گذاشته‌ایم اظهار داشت: سه دهه از پایان جنگ تحمیلی و دفاع مقدس و نمایشگاه ایثار و فداکاری پشت سر گذاشته‌ایم اما همچنان خاطرات حماسه‌آفرینی‌های شهدا و رزمندگان در جامعه جاوید و اثرگذار است.
وی رسالت و وظیفه همه مردم و مسئولان در قبال خون پاک شهدا را بسیار مهم دانست و تأکید کرد: 14 سال پیش در استان بوشهر نخستین کنگره شهدا و 2000 شهید استان برگزار شد که با هماهنگی مطلوب و همکاری مردم و مسئولان از جایگاه مهمی برخوردار بود.
مدیرکل بنیاد بوشهر زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و تکریم خانواده‌های آن‌ها را ازجمله اهداف برگزاری کنگره شهدا برشمرد و گفت: اگر امروز هزاران جوان ما داوطلب حضور در جبهه‌های آن‌سوی مرزهای کشور برای دفاع از حرم هستند بخش عمده‌ای از آن به‌واسطه انتقال فرهنگ دفاع مقدّس به نسل‌های جدید است.
وی با اشاره به برگزاری دومین کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر تصریح کرد: این کنگره دی‌ماه امسال برگزار خواهد شد.
حجت‌الاسلام تشکری با اشاره به اینکه برگزاری این کنگره آثار و برکات مهمی در جامعه ایجاد می‌کند تصریح کرد: ساخت دهکده مقاومت، موزه دفاع مقدس، یادمان‌های شهدا در شهرهای مختلف استان و ده‌ها برنامه دیگر می‌تواند از آثار مهم برگزاری دومین کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 301139