خبرگزاری مهر
آسایش و امنیت ایران اسلامی مرهون خون شهداست
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۵
یاسوج- ‌ استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ‌آسایش و امنیت همه جانبه در ایران اسلامی مرهون خون شهداست.
 
به گزارش خبرگزاری مهر، حسین کلانتری در دیدار با ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در استانهای فارس و کهگیلویه وبویراحمد، افزود: آماده هر نوع همکاری برای کمک به ارتش هستیم.
کلانتری تصریح کرد: موقعیت توپوگرافی استان محلی مناسب برای آموزش تکاوران و آموزش نیروهای رزمی ارتش است.
کلانتری خاطرنشان کرد: این استان بیش از یک هزار و ۸۸۰ شهید والامقام به نظام و انقلاب اسلامی تقدیم کرد که از این تعداد ۲۶۶ شهید ارتشی بودند.
وی افزود: کهگیلویه و بویراحمد به نسبت جمعیت بیشترین شهید را تقدیم نظام و انقلاب کرد و امروز ما باید خود را مدیون این مردم بدانیم و با تمام توان در راه خدمت صادقانه گام برداریم.
کلانتری با تاکید بر اینکه مردم استان به سلحشوری و دفاع از نظام و ارزش ها شهره هستند، اظهار کرد: ارتش در دوران جنگ در کنار سایر نیروهای نظامی از جمله بسیج، سپاه و نیروهای مردمی با تمام قوا و قدرت از ارزش ها و مرزهای کشور دفاع کرد.
کلانتری افزود: با توجه به اینکه تعداد زیادی از فرزندان این استان در ارتش مشغول خدمت هستند، راه اندازی کانون بازنشستگان و توجه به این قشر خدوم ضروری است و آماده هر نوع همکاری برای راه اندازی این کانون و حمایت از فرزندان شایسته ارتش در استان وجود داردگ
استاندار امنیت و آسایش همه جانبه امروز در ایران اسلامی را مرهون خون شهدا و ایثارگری و جانفشانی فرزندان غیوری دانست که با تمام وجود و توان از مرزهای جغرافیایی، دینی و اعتقادی دفاع می کنند و باید شکرگزار نعمت امنیت بود.
کد مطلب: 301148